Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szoktak csak így szórakozni, vagy komolyan gondolják ezeket?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy úgy szerettem bele valakibe, hogy egész nap flörtöltünk, meg aranyos, illetve perverz dolgokat mondott, én meg elhittem neki. Ha valamit megtanultam belőle, az az, hogy ne legyek naiv, és ne higyjem azt ennyiből, hogy akar tőlem valamit a másik. De gondolom, akkor is így viselkednek a fiúk, ha tényleg szeretnének valamit.

Ezért nem tudom hova tenni egy munkatársam viselkedését. Ő is kb ugyanezt csinálja, flörtölünk, bókol, és érdekes dolgokat mond, meg Messengeren is írt már ilyeneket.

Csak nem tudom, hogy melyik az általánosabb jelenség, az, hogy unaloműzésből, csupán saját maga szórakoztatásából viselkedik így, vagy az, hogy valóban szeretne valamit. Azt nem hiszem, hogy csak szexet akarna, valahogy nem ilyen fiúnak tűnik.



2019. okt. 2. 22:52
 1/5 A kérdező kommentje:

A főkérdésem az, hogy valóban ennyire általános jelenség-e a fiúknál, hogy csak úgy így viselkednek, vagy csak én fogtam ki egy ilyet első szerelmemként. De ha gondoljátok, leírok néhány példát, hogy mikre gondolok. Nem „kötelező” elolvasni (természetesen), csak a jobb tanácsok reményében örülnék neki.


- Két messengeres dolog volt, az egyiknél az volt az előzmény, hogy egy csöves megbökdösött, és hogy legalább valaki hozzámért (poénból, merthogy régen volt már bármi is), mire azt írta, hogy „De én nem a felszínt szeretném megérinteni, hanem a belsőt”. A másik meg „Én megyek aludni, mert holnap melózok. Nem hogy veled pihennék”.

- Élőben meg nem sok mindenre emlékszem konkrétan, pedig amúgy tök sok minden történt, tényleg. De pl a múltkor arról magyaráztam, hogy kár, hogy hideg van, mert combzokni nélkül jobban néz ki a ruhám, mire rávágta, hogy „igen, jobban nézel ki”, meg szintén a ruhámra mondtam egy másik nap, hogy jól néz ki, és arra is rávágta, hogy „jól nézel ki”.

- Csináltam neki kaját, és kérdeztem, hogy mi kell? Azt mondta, én.

- Egy másik emberrel a szuperképességekről beszéltünk, és mondtam, hogy én dzsinn szeretnék lenni, hogy teljesíteni tudjak minden kívánságot. Mondta, hogy az övét teljesíthetném, mire visszakérdeztem, hogy és az mi lenne, erre csak sejtelmesen mosolygott.

- Hárman beszélgettünk arról, hogy a legjobb barátját elviszi wellness-ezni a szülinapjára, és a harmadik személy poénkodott, hogy „jaj, tesó, legjobb barátok vagyunk” meg ilyenek, mire ő mondta, hogy innen csak egy emberrel menne wellness-ezni, velem.

- Egyszer úgy volt, hogy megyünk inni, de az elmaradt, illetve egyszer úgy, volt, hogy megyünk Budapest Parkba, de oda se mentünk, és azóta néha kérdezgeti, hogy mikor pótoljuk be. (De én nem hiszem, hogy bárki is velem szeretné tölteni az idejét, ezért nem hiszem el, hogy tényleg be szeretné pótolni).


Csak ennyire emlékszem most hirtelen, de amúgy tényleg sokkal több hasonló történt.

2019. okt. 2. 22:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok, ez sztem fontos lenne. Főleg, hogy ő mennyi?

Te is évődsz vele? Úgy néz rád, vagy csak cukkol?

2019. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elárulnád, hogy mik voltak azok a perverz dolgok? (Ujabban uj értelmezést kezd nyerni ez a szo???)
2019. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2: Ő 19, én 21. Tudom, tudom, fura, hogy ő a fiatalabb... de hát ez van.

Én is szoktam viszonozni ezeket, meg én is szoktam néha direkt félreérthetően beszélni hozzá. Nem tudom, hogy "úgy" néz-e, de szokott néha csak úgy nézni. Abban biztos vagyok, hogy nem rosszindulatból mond ilyeneket, csak azt nem tudom, hogy csak szórakozik, vagy komolyan is gondolja-e.


#3: Most konkrétan csak egyetlen egy dolog jut eszembe, szerintem ez sem a megfelelő definíciója a perverzségnek, csak így tudtam a legrövidebben kifejezni azt, amire gondolok. Bénázott, és kérdeztem, hogy "mit csinálsz?", mire ő: "Téged".

2019. okt. 2. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, drágám, kérlek, ne legyél már ennyire gyerekes! :((
2019. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!