Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos nőként ha férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos nőként ha férfiakat fogok puszilni, simogatni közlekedési eszközökön, akkor ugyanúgy fognak velem viselkedni, feljelenteni engem, mintha férfi csinálná? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pasik osztonlenyek, naluk ez mashogy mukodik.
2019. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem. Felkerülsz a Youtube-ra és pár ember legalább nevetni fog :)
2019. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha olyannal teszed, akinek van tartása, van nője, az ezt fogja tenni valószínűleg. Akinek meg nincs, az belemegy a dologba.
2019. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mire számíthatsz? Dugásra...
2019. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezen már én is elgondolkodtam egyszer :D
2019. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Régebben voltak ilyen angol műsorok is a "nevess csak" abba csináltak ilyeneket...


De itt az a baj, hogy nincs humoruk az embereknek, itt erőszakosak

2019. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2019. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!