Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fordult volna a kocka? De még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult volna a kocka? De még is miért?

Figyelt kérdés
Anno mindent megadtam volna azért, hogy a csajok rám nézzenek, a középiskola az elutasításokról szólt, a megalázó végjátékokról. Sok babér az egyetemen se termett, bár ott nyilván azért is, mert olyan karra jártam, ahol kevés lány volt. Most, hogy el kezdett épülni a karrierem, jobb módú lettem, néhány apróbb célomat teljesítettem, elkezdtek a nők is érdeklődni. A munkahelyen, a baráti körben, a lakótelepen. De azonban van egy bökkenő, már régóta nem vágyom nőkre.
2019. okt. 3. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát mire vágysz, férfiakra?
2019. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
2019. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
És szerinted ez minket hol érdekel?
2019. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

"Anno mindent megadtam volna azért, hogy a csajok rám nézzenek" Mégis mit? és volt miböl? bármi is?

" már régóta nem vágyom nőkre" Megtaláltad önmagad. Ennyi. De ezt meg miért irod ide ki? A te magánügyed!!

2019. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Hihető, hogy a lakótelepen eddig nyakon fostak, vettél egy középkategóriás kocsit, aztán majd egyből ott verekednek érted, míg ki sem szálltál. Vedd ki a kezed a biliből. Csak a pénztől nem lesz kelendőbb egy béta.
2019. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ezek olyan dolgok, amik miatt azt sem tudom, hogy milyen rendezvényen vagyok néha.. Az egyetemen két programozás óra között nem tanítottak szerelemtant... Megijeszt, hogy ennyire nincsenek érzelmeim. A szexre vágyom, vonzódás van, de érzelmeim nincsenek az adott nők felé, úgy meg megette a fene. Csak lefeküdni meg senkivel nem akarok, pedig nem lenne rossz, de a szerelem része nem kell valamiért.
2019. okt. 3. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak lefeküdni meg senkivel nem akarok, pedig nem lenne rossz, de a szerelem része nem kell valamiért. - melyik bolyon elsz, hogy azt hiszed szerelem kell ahhoz hogy lefekudj valakivel?

Es ha megis megteszed szerelem nelkul azt hiszed elvisz az ordog, vagy mi?

Mindossze annyi kell, hogy talalj egy szamodra vonzo holgyemenyt aki szamara te is vonzo vagy, meg kell hozza nemi kommunikacios keszseg is, mert szavak nelkul nehez lesz agyba vinni :D

Nem irtad hany eves vagy, de siman lehetsz most egy olyan korszakodban, amikor nem vagysz a kapcsolatra de egy kis intimitas jol jonne. Hat eriggy oszt keress hozza megfelelo partnert!

2019. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod addig megtudni lesznek e érzelmeid amíg nem kerülsz közelebb egy nőhöz. Adj esélyt magadnak idővel kiderűl számodra is hogy mennyi rejtve maradt érzés van benned. Csak így kerülhetsz közelebb magadhoz és másokhoz is ha belevágsz.
2019. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!