Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik Magyarországon az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Magyarországon az a társkereső oldal, amire megéri felregisztrálni, esetleg előfizetni?

Figyelt kérdés

Nem részesítem előnyben egyiket sem, sőt egyik párkapcsolatom sem társkereső oldalon kerezstül jött létre, viszont pár oldalra regisztráltam (összesen kettő), és elég negatív tapasztalataim vannak, még ha előfizető is a tag. Az egyik oldal mindig küldi az e-mailt az új tagokról, viszont ha a szűrést a frissen regisztráltakra állítom, érdekes módon 0 a találat.


Tudom jól, mindegyik oldal pénzéhes, arra vagyok kíváncsi, a sok közül melyikkel érdemesebb foglalkozni?


Jó dolog rohanó világunkban a társkereső oldal, csak a legtöbbnek az üzemeltetőjük vissza is él ezzel. ;)



2019. okt. 4. 09:39
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyik sem.


Megmondom kerekperec, előfizetéssel is ugyanaz az élményem van, mint nélküle.

2019. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ma már csak annyit ér az életünk hogy vagy pirosat nyomnak vagy zöldet. Mint egy szelekció. Mint egy papír amit összegyűrsz és kidobsz a kukába. Szelektív hulladék. Inkább szégyen mint jó dolog. Ezért se regisztrálok oda.
2019. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Idáig mint ha a saját véleményem hallottam volna csak másoktól, és igen, előfizetve annyi előnyöm volt, hogy írhattam üzenetet, de aki nem előfizető, nem biztos hogy tudott válaszolni, bár sok reményt nem fűztem, és nem fűzök hozzá. :)
2019. okt. 4. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Randivonal


Nekem bevált,az előfizetés sem drága.

2019. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ. Ha jóképű férfi vagy, bármelyik megéri, ahol vannak emberek. Nőként szintén reális esélyed van a sikerre.

Nem jóképű férfiként meg... Nem is tudom, mondd, ha találsz egy jó oldalt.

2019. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el , nincs olyan.
2019. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hölgy ismerőseim szerint jóképű vagyok, bár nem vagyok elszállva magamtól, de általában sok a kamuprofil a társkeresőkön, nem csak nekem vannak negatív tapasztalataim ezekkel kapcsolatban.


Ilyen szabadiső kitöltésnek használnám a társkereső oldalakat, szóval nem ettől várom, hogy bárkit megismerek komoly kapcsolat céljából, eddig sem ezeken keresztül ismertem meg exeimet. :)

2019. okt. 4. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előfizetni egyikre sem éri meg. Az Első találkozás ingyenes, és ahhoz képest elég jó.
2019. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!