Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális dolgod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolgod az ha egy 22 éves embernek nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Én szerintem ebben a korban már elég gond ez, de nem találok olyan lányt akivel összeillenénk.

Néha irigylem azokat akinek már ennyi idősen több éves kapcsolata volt, mert én még nem tudom hogy milyen az.


2019. okt. 5. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ. Szerintem nagyobb gond, ha nincs még diplomája, de kinek mi.
2019. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs 26 évesen azt olvastam hogy a 26 évesekből minden hatodik szűz
2019. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

18 év felett kicsit gaz, vagyis valami hibájára utal a személynek.


Ritka az ha egy helyes, sportos, értelmes, jófej, nagyfarkú , pénzes fiúnak nincs ekkor tájt barátnője! Valószínűleg valami hiányzik vagy több alap dolog is ami a sikerhez kéne.

2019. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3: Akkor bizonyára van valami tuti módszered, hogyan kell előidézni a viszonzott szerelmet és a kölcsönös nemi vonzalmat. Áruld el, légyszi!
2019. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, de nem kell kétségbe esni. Ennyi idősen ne a leendő feleségedet keresd, hanem olyat, aki hajlandó veled csókolózni, összefeküdni. A fiatalkori csajozásnak/pasizásnak a lényege a tapasztalatszerzés. hogy az Igazit majd bénázd el.
2019. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Barnabas333 ***** válasza:
Nekem van 42éves szűz férfi kollégám. Én 23évesen veszítettem el, igaz az régen volt. Ma felgyorsult a világ...
2019. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy minden ember más ez által a felfogásuk és a normalitásról alkotott képük is más így ez teljesen szubjektív.


Sőt ha a világot kulturális alapon nézzük akkor megint mások a bizonyos országok és népek szokásai.

Pl Indiában teljesen elfogadott a kutyákkal kötött házasság.


Am magyar viszonylatban ebben 22 évesen semmi extra nincs. Legalább 50 ezer hasonló ember van országosan.

2019. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!