Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van több férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van több férfi az internetes társkereső oldalakon mert félénkek a mai férfiak és élőben nem mernek kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Én társkeresőn se merek.
2019. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Csak kényelmes. Kevesebb energiát kell beletenniük így.
2019. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Én mindenhol félek a nőktől.
2019. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Csodás...
2019. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Azért mert az itt síró pasik átlag 90%-a azt játssza hogy nincs időm / lehetőségem élőben ismerkedni.


HMMM ? Mit csináljak ? Megvan felmegyek társkeresőre hátha ott összejön valami. Aha csak azt nem látják hogy 10 ilyen kategóriás csávóból 9 pont ezt csinálja míg a nők 90%-a nincs is fent ilyen oldalakon.


Mer neki ez nem kell. Aki meg fent van az nagy %-ban hirdető prosti, elvált több gyerekes anyuka, aranyásó... vagyis nem a nyerő kategóriák. Ugye lehetőség híján marad a társkereső.

2019. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért van fent több, mert sok a kapcsolata/társa mellett keres szeretőt.
2019. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azért vagyok fent, mert a városban ahol élek senki nem jár sehova, nincsenek koncertek, se bálok. Kocsmák vannak egyedül, de oda nem járnak lányok. Így maradt a társkereső, de az meg annyira húspiac, hogy ha nincs tökéletes képed, hiába írsz te bármit, nem fog válaszolni. Szóval eljött az a pont, hogy törlöm magam minden ilyen helyről. Tudom, hogy nincs velem gond, mert ha eljutok egy koncertre ami persze nem nálunk van hanem jóval messzebb, vannak érdeklődők, de ott meg a nagy távolság ami miatt semmi értelme. 200 km elég nagy távolság szerintem egy kapcsolatban, hogy ne működjön hosszú távon. 30 évesen meg már nem igazán szeretnék energiát fektetni, egy olyan kapcsolatba ami hosszú távon halálra van ítélve. Meg persze a skalpgyűjtők se könnyítik meg a dolgokat, mert a nők minden férfiban őket látja, és nagyon nehéz meggyőzni őket az ellenkezőjéről.

Bocsi egy kicsit elkanyarodtam.

A lényeg, hogy nem mindenki olyan aki nem mer élőben kezdeményezni, csak éppen nincs lehetősége máshol kapcsolatot létesíteni, csak társkeresőn. Ahol persze a nők ignorálják őket. Persze van sok aki nem mer élőben kezdeményezni, de ők társkeresőn se fognak kezdeményezni, csak várják a sült galambot, és sírnak itt az oldalon, hogy esélytelenek a nőknél. A nők meg sírnak, hogy nincsenek normális férfiak, és ez egy ördögi kör.

Meg is győztem magam, hogy töröljem a társkereső profiljaimat, mert semmi értelme.

2019. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a személyen töltenő elutasítás jobban megviseli a kis lelküket. 😂
2019. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért. Hanem mert a nőknek sokkal könnyebb találni valakit, így nincs szükségük felmenni társkeresőkre. Míg a férfiaknak gyakran nem jön össze semmi élőben még akkor sem ha nem félősek és próbálkoznak is, így marad az internet (más kérdés, hogy ott se jön össze semmi).
2019. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!