Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha minden rendben megy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha minden rendben megy, mégis miért tűntök el?

Figyelt kérdés

Mégcsak párszor randiztatok ugyan, de megvan az összhang, jól tudtok beszélgetni. Akkor mégis miért nem keresitek többet a partnereteket?

Vagy létezik, hogy a lány szerint jól elvagyok, valójában pedig szerintetek mégse?

És ha így van, nem egyszerűbb ezt közölni a másikkal mint szó nélkül felszívódni?



2019. aug. 29. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Sosem csináltam ilyet. Alapvetően oversharingolok, ami idegesítő lehet.

Ez, hogy elhallgatok valamit, nem fordulhat elő.

2019. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

"Vagy létezik, hogy a lány szerint jól elvagyok, valójában pedig szerintetek mégse?" --> igen sokszor képzeli az egyik fél azt, hogy minden sínen van miközben a másik szerint koránt sem.


A másik pedig, hogy "csak úgy eltűnni szó nélkül" a kretének szoktak

2019. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én leggyakrabban azért tűnök el, mert egyoldalúnak érzem az ismerkedést. Ha én hívom a nőt, akkor beszélünk, ha én szervezek programot, akkor megyünk, egyébként ő a kisujját nem mozdítja az egész udvarlás során.



Ilyenkor nem felszívódok, csak elkezdek várni, hogy keres e ő engem. Az esetek 99%-ban évek óta várok, pedig tudom, hogy bejöttem neki, és nem érti, hogy hova tűntem :)

2019. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ja, csak szerinted jó, neki meg bejött a képbe egy másik csaj + ennyire jó volt, hogy arra sem méltat, hogy közölje, hogy mégse lesz semmi.
2019. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek a #3 válaszolóval. Valami ilyesmi lehet talán.
2019. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Te pedig válaszolj arra, hogy a lányok miért csinálják ugyanezt?
2019. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: ahhoz tudni kéne, hogy az ismerkedés mely szakaszában.
2019. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért a nők nem ugyanezt csinálják? :) Hát de. :D
2019. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7es.

Én még sosem csináltam ezt, ugyanis ha úgy érzem hogy nem passzolunk, akkor egyenesen megmondom. Az őszinteség a legegyenesebb út, ezért is viselem nehezen, ha valaki csak úgy eltűnik .

2019. aug. 30. 06:51
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

@9: meg is válaszoltad a saját kérdésed!


Te nek tudod, hogy más miért csinálja, mert te nem csinálod. Mi sem csináljuk, honnan tudnánk, hogy más miért csinálja

2019. aug. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!