Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külsőre hogyan néznek ki azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre hogyan néznek ki azok a pasik, akiknek kövér, elhízott barátnőjük/feleségük van, de nem azért, mert ez az ideáljuk?

Figyelt kérdés

Olykor látok olyan párokat, ahol a nő láthatóan elhízott (és nem a szexisen molett kategória) így kicsit sem mondható vonzónak. Én azt tapasztaltam, hogy ezen nők pasijai szinte mindig ilyen kaliberűek:

* Szintén nagyon elhízott pasi (esetleg megspékelve csúnya arccal)

* Magas, sovány pasi, akinek ilyen tipikus buta szakmunkásfeje van

* Kisfiús arcú, alacsony, nyikhaj alkatú pasi

* Köpcös (nem az elhízott fajta), alacsony ugyanakkor akár jóképű fiú

Tehát ahhoz, hogy egy átlagos alkatú barátnőd/párod legyen, minimum hozni kell mindenből egy stabil átlagot vagyis min. 175 cm, férfias arc, min. 75-80 kilós mezomorf férfias alkat. (Vagy ha jóképű vagy, akkor lehetsz picit vékonyabb is, de 65-70 kg és 173-175 alatt erősen romlanak az esélyeid)

Ti hogy látjátok?



2018. jún. 26. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Úgy látom,hogy ugyebár te sem vagy felszínes,egy kicsit sem....
2018. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Igen, de mindjárt jönnek, akik megmondják, hogy nincs így mert egy csomó (1-2 db) ismerősük van, akinél ez nem így van.
2018. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Úgy látom, hogy neked ideje lenne elkezdeni gyűjtögetni. Létezik olyan műtét, amivel 3-5 centit tudnak növelni a magasságodon. Nem olcsó, nagyon fájdalmas, sokáig tart, de sokkal eredményesebb, mint a napi rinya a gyakorin.
2018. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Engem megint csak az izgat, hogy ha te azt feltételezed, hogy ezeknek a férfiaknak nem tetszik a nő, akivel vannak, miért csak őket sajnálod? Hisz azoknak a nőknek ugyanúgy lehet hányingerük a faszijuktól.


Mindig csak a férfi szenvedését nézitek, mintha a nőket nem zavarná, hogy ronda a pasijuk.

2018. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Imádom az ilyen sufni-statisztikázós, erősen az árja fajelméletre hajazó "átlagmegahtározó" antropológiai értekezéseket... 99%-uk totál fasság, mert teljesen szubjektív értékítéletre akar objektív és általános következtetéseket levonni...


Nekem speciel molett a feleségem, és én egyik felsorolt kategóriába se illek bele...

2018. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

én is megfigyeltem már ezt.

szerintem ez onnan ered,hogy táplálkozásban műveletlen emberek ők.

a babázás után a nőn megmarad 20-30 kiló,de addigra már sikerült annyira megfordítania a pszichológiai keretet a kapcsolatban a babát is bevetve,hogy a nő lett a domináns a meghatározó.

ezért is nem kell már megfelelnie testileg a pasijának és ezért fogadja el így is a pasi,habár már nem fekszik le vele,vagy csak alig.

lényegében kasztrálva lesz a férfi a kapcsolatban.

és szépen a lassan ez oda vezet,hogy a férfi lesz a 2. gyereke a nőnek.

2018. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Három ilyen párt ismerek.


Az egyik férfi élsportoló, a második városszépe díjazott, sportos tesstel, a harmadik pedig modell arcú és alkatú.

2018. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5: "Nekem speciel molett a feleségem, és én egyik felsorolt kategóriába se illek bele..."


De gondolom te odáig vagy érte meg vissza. Írtam is a kérdésben, hogy nem azokra értem akiknek a husis nők a zsánerei, hanem azokra, akik kompromisszumból kénytelenek velük lenni.

2018. jún. 26. 23:10
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindenki olyan szerencsétlen, mint te.

Sok párnál van az, hogy az évek során jókat esznek, nagyokat lustálkodnak, és mindketten kikerekednek. Húszas párt is ismerek ilyet, 50 felett csak ilyet.

Nem ez az esete, de egymást imádják, elfogadják, és még csak a mindennapos ...tatás se megy, hogy fogyjon le.

Senki sem tökéletes, és mindenkinél más az, amit még el tud fogadni akkor is, ha nem az az ideálja külsőre. Náluk a túlsúly ilyen, nálad meg más. Lehet, hogy a te csajodra ő mondaná azt, hogy sose jönne vele össze, mert arcra nem tetszik, hiába jó a teste. Ennyi.

2018. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Na megint egy testileg és lelkileg is ronda ember osztályozgat más embereket, aki valószínűleg b..szik bármit is tenni csak ül és bámulja az embereket, mint a vénasszonyok a falun.
2018. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!