Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha elmentek a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha elmentek a barátnőtökkel/barátnőitekkel bulizni, akkor semmi esélye nincs egy pasinak sem?

Figyelt kérdés
Ahogy tapasztaltam ilyenkor a lányok csak egymással vannak elfoglalva és semmi esély nincsen még egy kis ismerkeésre sem. Persze lehet csak nekem nem megy és egy jobb pasinak sikerülne, csak hát egyedül nem nagyon járnak bulizni a csajok, ismerkedni meg bulikban lehetne a legjobban.

2019. okt. 7. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hàt nálam nincs, mert van barátom. Lehet, h másnál lenne, nem tudom...
2019. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esélyed mindig van, csak ronda vagy hozzá.

Ne azt hidd, hogy ha belépne a buliba egy filmsztár, s rámutatna 1ikre, h ő neki kell, akkor az nem menne el vele? Dehogynem, mert nem az embert szeretik, hanem a megtévesztést, a főhőst, a filmszereplőt, azaz ami nem valóság.

[link]

Légy ilyen ;)

2019. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, attól még simán lehet ismerkedni.


Viszont ha már váltottatok pár szót, de a barátnője feltétlenül beszélgetne vele/elhívja, akkor az esetek 98%-ban leadta a csaj a drótot: "psszt, nem akarok vele lenni, ments ki kérlek"


(mondom úgy, hogy nő vagyok)

2019. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleve ha már egy olyan helyen, ahol te is sokat vagy egy csajt látsz, akkor az nem neked van fenntartva, ok? Nekik van barátjuk, most kiruccantak egy kicsit, de nem kíváncsiak rád. Nekik meg van a maguk baráti köre, akik akkor éppen nincsenek ott, de hidd el, nem te hiányzol nekik.
2019. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!