Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan férfiak, akik hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiak, akik hosszú kapcsolat alatt elhíztak, eligénytelenedtek, majd el lettek hagyva! Mit kezdtetek magatokkal a szakítás után? Mennyi idő, milyen események kellettek a változtatás elhatározásához, illetve véghezviteléhez?

Figyelt kérdés

Az én példám:

2016-ig volt egy csinos barátnőm 5 évig, mellette felszedtem 25 kilót. Elhagyott, és azonnal tudatosult bennem, hogy így nem fogok a kutyának sem kelleni. Sokadik nekifutásra mostanra sikerült olyan súlyt elérnem, amivel nagyjából elégedett vagyok, de itt nem állok meg, edzeni is fogok. Az elmúlt években voltak rövidebb párkapcsolataim, de én hosszútávút szeretnék.

Más, aki volt/van hasonló helyzetben, szívesen olvasnám a történetét, ha megosztja. :)


28F


2019. okt. 7. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
A férjem is szedett fel rendesen, de egyszerűen nem érdekel, mert nem csak a testéhez mentem hozzá. Még akkor is így gondolnám, ha akár ötven kilóval is lenne nehezebb. Azt, aki ő maga, amit ő nyújt, azt senki és semmi nem tudja pótolni. Semmiféle jó kinézet nem ad olyan pluszt, ami értékes lenne. De sok sikert a felszínes kapcsolataidhoz. Gondolom te is ugyanígy gondolkodol, hogy a kinézet az alfa és az omega.
2019. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

ÉN soha nem tennék ilyet mivel szexi csinos csajra vágytam aki szintén kondizik,nekem is oda kell tennem magam sőt SOKKAL jobban.


Azóta mióta együtt sokkal jobban nézek ki,szálkásítottam,hasam olyan lapos meg a derakam a vállam meg a hátam ,,hízik" szépen meg a mellksom karom,mármint izomba.


Azt kell mondjam megérdemelted mert nem véletlenül csinos vékony egy olyan nő,hanem mert izzad a konditeremben,kardió,diéta,ruhát vesz mindig hangsúlyozza az alakját.


Az,hogy te nem értékelted sajnos ez van,nem véletlenül volt csinos és ezt te nem értékelted elhagytad magad tipőikus mint az a nő aki dagadék lesz kapcsolatban az is úgyanezt érdemli,hogy elhagyják.

2019. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Azèrt mert valaki vèkony mèg nem biztos, hogy a kondiba órákat izzad. :D ha már kondiba jársz tanulhatnál valamit mert hiàba a jó tested ha segg hü.. E vagy :D
2019. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

,,Azèrt mert valaki vèkony mèg nem biztos, hogy a kondiba órákat izzad. :D ha már kondiba jársz tanulhatnál valamit mert hiàba a jó tested ha segg hü.. E vagy :D"


Vékoyn CSINOS,szövegértés kisgyerek.

Ülj le egyes.


Tanulásról ne akarj kioktatni,mert alul maradnál,nem megyek bele.

Mondjuk az állásom se azt mutatja,hogy s_gghülye vagyok,de gondold ezt.

Látom betaláltam és nem tetszett amit írtam hát igen lehet betalált az írásom,inkább ezen gondolkodj el.


Neked meg fogalmad sincsen milyen egy igazi feszes nőiesen izmos test,te max a Wall Street farkasaába láttál ilyen nőt,akire kivered ;)

2019. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 Ha tudnád, hogy hány mások által kifejezetten csúnyának tartott barátnőm volt... Engem csak az érdekel, hogy fogjon meg benne valami, és hozzon egy olyan igényességi szintet, mint amilyen az enyém.


#2 Időközben én is rájöttem erre, bár egyikünk sem kondizott, ugyanúgy kajáltunk, csak én hajlamos vagyok a hízásra, ő meg nem volt az. Most, hogy megjártam a "poklot", és tudom, hogy mennyire nehéz újra piacképesnek lenni, nem engedem meg magamnak ezt a luxust egy kapcsolatban.

2019. okt. 7. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Így van kérdező,nagypn nagyon jól látod.


De nem csak te SENKI nem engedheti meg az elhanyagoltságot,mert az megérdemli,hogy megcsalják otthagyják.

Erről Csernus Imre is beszélt,Bochkor Gábor is.

Meg logikus,ha szeretek valakit akkor azt akarom kívánjon mert megismertem a csajt 52kilósan nem lehet 60 kiló mert nem és kész,mivel ehhez szoktatott hozzá,mert ha tudom,hogy hízékony akkor nem randizok vele.

Lehet felszínesség de ez van,nem tudom megjátsdzani magam,meg kompromisszumot kötni.


Se férfi se nő nem engedheti meg magának.

2019. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

"De sok sikert a felszínes kapcsolataidhoz."


Neked meg sok sikert a buta, felszínes ítélkezéshez.

2019. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Egyelőre az én életem sikeres egy több évtizedes házasságban, tehát tudom mit beszélek, de nektek sok sikert még vén trotty korotokban is keresgéléshez :)))))
2019. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az még egy szebb kor volt.

Ma már baromi nehéz kapcsolatot találni még átlag pasiként is.

2019. okt. 7. 14:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak addig van nehéz dolga a lónak,amíg a vásárban ki van kötve a karóhoz és megnézik az emberek ?!?

Hát nem, utána is, csak addig nem veszi meg senki amíg nem néz ki jónak.

Az edzést jól gondolod bátyó, csak épp nem az izmaidat,hanem az önbizalmadat kell fejben megerősítened.

Ha vastag a pénztárca és van önbizalom is mellé, akkor lesz rá elég jelentkező, aki sörhasadat puha párnának szeretné használni. Persze,ha bazári majomnak készülsz lehet a testépítéssel foglalkozni. Elsősorban olyan piacra kell menni árulni magadat,ahol ha versenyló nincs,akkor ott jó a szamár is.

2019. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!