Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek így?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok ma már 2 éve vagyok singli.

Volt barátnőmmel 3.5 évig voltam együtt végül ő szakított velem.

Annyira meg viselt hogy 1 évig cska ó járt a fejembe.

Ő éli tovább a életét (Tudom hogy nekem is ezt kellene) De nekem meg sivár és üres lett nélküle az egész.Az együtt töltött idő alatt éreztem élőnek és vele láttam értelmét mindennek.De olyan mint amikor a kapcsolatunknak vége lett vele együtt az életemnek is.

Sajnos sosem voltam anyagilag el eresztve ahogy most sem vagyok.Szegény vagyok szegény családból származom nincs is sok mindennem.Ma mezőgazdasági munkát végzek azért hogy ne haljak éhen.Ennyire jól állok anyagilag.

De mikor vele meg ismerkedtem ez őt nem érdekelte.Ő pedig viszonylag pénzes családból származott.Bár végül ez a pénztelenségem is közénk állt.Igaz még akkor ő nagyon fiatal volt tinédzser és én is gyerekesebben gondolkodtam.De a lényeg az hogy az anyagi helyzetem elég siralmas és emaitt nem is tudok változtatni semmin.Azt szokták mondani a pénz nem minden de valójában az nélküle még az olyan tiszta kapcsolatot közé ami köztünk volt is közé tudott állni.

Nehéz úgy párt találni ha az anyagi körülményeid sz*rok.Itt meg ahol meg élek már több mint 10 éve gyerek korom óta nem is lehet ilyen munkákbol jól élni nagyon munka lehetőség sincs.18 éves koromban elhunyt mindkét szülőm egyedül maradtam mint a kisujjam nincs az se aki segíteni tudna az utamon.



2019. szept. 19. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon megható, ahogy leírod a történeted... de szerintem te hatódtál meg rajt a legjobban, mi meg a legkevésbé.


első pont: Próbálj meg boldog lenni saját magad. Légy független. Ne egy adott személy határozza meg 100% a boldogságod, hanem te magad. Azzal, hogy leírod az élettörténeted nem lesz jobb senkinek. Ne a negatívumokat emeld ki az életedből, hanem a pozitívumokat. Ha nincsenek, itt az ideje elkezdeni gyártani őket! Egy sikeres, boldog emberhez inkább vonzódnak a nők, mint egy lezüllött sorsú egyedhez.


második pont: egy kapcsolat ne határozza már meg az életed. Fogd úgy fel, hogy tanultál belőle. Lesz másik. Viszont addig ne kezdj bele egy másikba, ameddig nem kezdesz valamit magaddal.

2019. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mod.: "egy első kapcsolat..." nem pedig "egy kapcsolat"
2019. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én se vagyok pénzes, de ha lenne rá lehetőségem akkor se kéne egy olyan csávó akinek van mert az nagy valószínüséggel vissza fog ütni olyan formában hogy rám kiabálja a dolgokat vagy lenéz esetleg több lánnyal kavar mellettem 18/L
2019. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!