Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel, hogyan lehetne így bárkim is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy nem találok magamnak senkit, pedig már vágynék egy párkapcsolatra. Csakhogy a legnagyobb gond az, hogy nem a "nekem való" férfiakkal tudnék bármit is elképzelni. Tehát én sajnos a nálam sokkal idősebbek iránt érzek igazán vonzalmat, a korban hozzám illők iránt viszont nem megy. Egy érett férfiben látom igazán a férfit, aki tapasztalt az élet (szinte) minden terén, intelligens, humoros, markáns, biztonságot sugároz. Eddig csak ilyen férfi tudott igazán megfogni a stílusával, kiállásával, kisugárzásával, szóval az egész lényével, ők viszont jóformán kétszer annyi idősek, mint én (vagy még több). De mégis egy ilyen férfivel tudnék csak elképzelni kapcsolatot. A saját korosztályommal vagy picit idősebbekkel hiába próbálkozom nyitott lenni, ismerkedni, egyszerűen nem megy, nem tudok velük kapcsolatot elképzelni, nem érzek vonzalmat, nem érzem azt a bizonyos "szikrát", amit az idősebb, érett férfiaknál. Viszont a nálam idősebbek meg úgyse akarnának tőlem semmi komolyat nyilván, maximum kiélni a szexuális vágyukat. Úgy érzem, hogy tényleg nem "úgy" tekintenének rám, tehát vagy csak egy naiv csajt, és egyben egy "lyukat" látnának bennem, vagy egyelőre csak egy kedves, szép "kislányt", aki a lányuk lehetne. Éppen emiatt nem tudom, hogy mit tehetnék. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Hogyan tudnám ezt megváltoztatni magamban, és végre a saját korosztályommal kezdeni valamit? Vagy mit tegyek? Kérlek, segítsetek! Adjatok valami tanácsot, mert nagyon nehéz és rossz így! Szeretnék ezen valamilyen formában végre változtatni! És légy szíves, ne írjatok bántó, rosszmájú kommenteket, én is tudom, hogy ez így nem normális, éppen ezért kérek segítséget! Előre is köszönöm azoknak, akik ideillő, normális hangvételű és segítőszándékú válaszokat adnak!

19/L



2016. jan. 2. 03:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazán kíváncsi lennék ha beszélgetnénk, hány évesnek gondolnál. 26-32 közötti se jó?
2016. jan. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nyilván a stílustól, kisugárzástól is függ elsősorban, de általában - ahogy eddig tapasztaltam - a 40-50-es korosztály fog meg valamiért a leginkább. De persze, egy harmincas férfi iránt is tudnék ugyanúgy vonzalmat érezni, ha olyan a stílusa/lénye, csak szerintem korban ők se pont hozzám passzolnának...
2016. jan. 2. 04:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeged? :-)
2016. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Semmi baj nincs ezzel, az idősebb férfi - fiatal lány egy eléggé gyakori kombináció.


Simán lehetne így is valakid, csak ne próbáld eljátszani hogy már egy érett nő vagy, mert az a férfi aki egy ilyen nőt akar, valószínűleg az idősebbeket fogja úgyis preferálni, szóval legyél inkább önmagad, és azoknak az érettebb férfiaknak akarj tetszeni, akik fiatal barátnőt szeretnének.


Én most leszek 42, a párom 21, de 18 éves kora óta velem van, és jól kiegészítjük egymást :)

2016. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem, természetesen nem játszanám meg az "érett nőt", nem is szokásom.

Csak valahogy akkor se érzem normálisnak azt, hogy a korombéli srácok iránt képtelen vagyok vonzalmat érezni, ergo képtelen vagyok kapcsolatot is elképzelni. Szerintetek?

2016. jan. 2. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ezzel semmi baj. Teljesen normális, evolúciós okokra visszavezethető dolog. Illetve egy baj mégis van vele, nevezetesen az, hogy bármennyire normális, a szüleidnek, meg a pasi gyerekeinek nem fog tetszeni.
2016. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne találhatnál egy idősebb férfit, de ezt sem, ahogy a szokásos párkapcsolatokat sem, nem lehet erőltetni, vagy hozza az élet, vagy nem. Még nagyon fiatal vagy, én 33 éves koromban ismertem meg a legnagyobb szerelmemet, aki akkor 51 éves volt... Várjál, és ne türelmetlenkedjél, és olyan helyekre járjál - színház, komolyzenei hangverseny, kirándulások, de a sportolás, biciklitúra is szóba jöhet -, ahol inkább "idősebbek" fordulnak meg.
2016. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!