Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mennyire fontos nektek, hogy a leendő társatok is izmos legyen?

Figyelt kérdés

Újabban lejárok terembe, futok is, így kíváncsi lennék, hogy milyen test jön be a lányoknak. Ha válaszoltok írjatok kort, és hogy mit tanultok, mivel foglalkoztok. Kíváncsi lennék, hogy milyen lányoknál van esélyem.

26f


2019. okt. 7. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azzal sose foglalkozz mint mond egy nő .

Járj le edzeni, legyen egy arányos sportos alkatod aztán azevasz

2019. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Testalkat igazából mindegy, a három végletet - nagyon sovány és nagyon kövér és nagyon izmos - annyira nem szeretem, de azt igen, ha erős és nem nyápic pl már csak bevásárlás miatt is.

Egyébként annyira nem izgat, hogy szeret-e járni edzeni vagy nem annak ellenére, hogy én meg igen.

2019. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lányként örülnék annak, ha lenne kivel edzeni járni, de egyébként teljesen mindegy.
2019. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bejön ha valaki arányosan izmos de egyáltalan nem elvárás.

Csatlakozom hogy a nagyon kövér, a nagyon vékony és a nagyon kigyúrt izomagy típusok nem jönnek be, de ezek szélsőségek. Ezek közt azonban még szintén elég nagy a skála ami tetszik, emberfüggő.

Tetszett olyan aki viszonylag vékonyabb volt de szálkás, tetszett teljesen átlagos minimális izommal, tetszett átlagos alkat viszonylag több izommal, tetszett macis, tetszett olyan aki átlagos icipicit izmos és volt egy kis pocija.

Te érezd magad jól a bőrödben, ez látszik az emberen, ez számít.

2019. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vékony, sok esetben kifejezettek sovány srácok jönnek be, ha már muszáj izmosnak lennie, akkor álljon meg a szálkásság szintjén, a kigyúrtak egyáltalán nem tetszenek. Viszont kétlem, hogy egy sportos, önmagára ilyen szinten adó férfinak megfelelne egy hozzám hasonlóan edzetlen lány, akár a látvány, akár az eltérő életvitel/felfogás miatt.

(21 éves vagyok és szociológiát hallgatok, de pénzügyi-számviteli ügyintéző szakmám is van, ha ez fontos. :D)

2019. okt. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nőket nem tudod csak külsővel megfogni, szóval ez önmagában édeskevés.

Jó dolog az edzés, jómagam a közérzet javítás miatt teszem, meg hogy egészséges legyek, és nem a nők miatt, de tény, hogy hamarabb felfigyelnek egy sportos férfira, de mint írtam, önmagában ez nagyon kevés, főleg, hogy leírtad, szeretnél az elvárásaiknak megfelelni, amivel már nem önmagad fogod adni.

2019. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!