Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos egy lány/leendő párotok öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés
Legyen divatosan öltözködő, csinos, alkalomhoz illő... vagy szerintetek milyen az ideális?

2013. dec. 16. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy, de ne legyen nagyon extrém.
2013. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
képet
2013. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egyáltalán nem számít, amíg nem kapcsolódik semmilyen divatághoz. (emo, goth, rock, stb) Legyen normális, ne járjon szakadt ruhákba, a többi mindegy.
2013. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szamit,mivel en is odafigyelek,hogy alkalomhoz illoen oltozzek mindig
2013. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más :) Ha én "beleszeretek" egy lányba, akkor Ő magát szeretem, szóval.. a hangját, a szépségét, azt hogy milyen "édi/cuki" meg mennyire szeretni való, stb.. Ebbe bele tartozik az öltözködés is. :) Ha az a fiú (aki esetleg tetszik neked) és Ő mindennaposan öltözködik, akkor te is tedd nyugodtan azt :) Nem a ruha teszi az embert :) És egy visszahúzódó cuki, félénk lánynál nincs édesebb "dolog" a világon ^-^ .. De ha szeretnéd privibe beszélhetünk még erről. 15/F
2013. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem fontos. De itt inkább az a lényeg, hogy legyen érzéke hozzá, meg egy valamennyire kiforrott egyéni stílusa.
2013. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

-2-es képet minek?? ez csak egy kérdés. csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

-"Nekem egyáltalán nem számít, amíg nem kapcsolódik semmilyen divatághoz. (emo, goth, rock, stb) Legyen normális, ne járjon szakadt ruhákba, a többi mindegy." - evvel én is egyetértek :)

-és igen kedves 4-es legyen alkalomhoz illő is.

- "De ha szeretnéd privibe beszélhetünk még erről. 15/F"- idősebb vagyok nálad egy picivel ha nem baj :)

2013. dec. 16. 18:33
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2013. dec. 16. 18:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj ha idősebb vagy? :O :)
2013. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom :)
2013. dec. 16. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!