Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem akaszt ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem akaszt ki, hogy hiába törekszem a kinézetem kimaxolására, egyedül vagyok, bezzeg a hosszú kapcsolatuk alatt eligénytelenedett palik boldogok lehetnek?

Figyelt kérdés

Sanyargatom magam a főtt tojással, meg egyéb diétás kajákkal, idén már 10 kilót leadtam, jövő nyárra kockás has a cél. Vékony lett az arcom, igényesen öltözöm, annyira ronda nem lehetek már most sem, ha egy hosszú hétvége alatt 50 match összejön Tinderen. Sokra persze nem megyek vele, ha nem írnak vissza, vagy unalmasak, érdektelenek.


Ezzel szemben rengeteg ismerősöm, akik hosszú kapcsolatban élnek, szerintem hozzám képest elég gatyán néznek ki. Nagy sörhas, gigantikus toka, igénytelen öltözet. Mégis engem az üres lakás vár, őket meg nem. Borzalmasan unom.


Anyagilag jól állok, saját lakásom és autóm van, jó munkám, diplomám. Nem vagyok alacsony, se kopasz, se unintelligens. Annyit várnék el, hogy a lányban fogjon meg valami, legyen igényes, és normálisan lehessen vele beszélgetni. Mielőtt valalo azzal vádolna, hogy nekem biztos valami topmodell kell, hát nem: volt már mások szerint kifejezetten nem szép barátnőm. Ha valaki megfog, nem számít a kinézet, csak lehetőleg ne legyen elhízva, ha már én se vagyok...


2019. okt. 9. 09:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
valalo=valaki :D
2019. okt. 9. 09:59
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

Attól, hogy egy alma szép kívülről, még lehet rohadt belülről. Tehát, hiába nézel ki kívülről jól, ha belülről értéktelen ember vagy.

2019. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen, csak téged akaszt ki. Engem baromira nem érdekel, hogy mit "maxolsz" ki.

Egyébként az élet nem determinisztikus. Ha nem lennél unintelligens, akkor ezt pontosan tudnád. Na meg rendkívül taszító ez a hencegéssel összekötött panaszkodás, bár ez szubjektív.

2019. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Lehet,hogy túl merev vagy, és azok az Általad külsőre leírt pasik pedig vidámak, közvetlenek, lazábbak.

Próbálj változtatni, az igényeid reálisak.

2019. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Engem biztos, nem :P

(Egy hosszú kapcsolat alatt eligénytelenedett pali)

2019. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ebbōl a kérdésbōl elég egyértelmūen kirajzolódik az, hogy mi a problèma veled, felszínes vagy. A személyiséged kimaxolására is szoktál törekedni??
2019. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Figyeld meg, ha nem kell kapcsolat csak szimplán boldog tudsz lenni abban amiben vagy, tudsz örülni mások kapcsolatának, tiszta lesz a kép h milyen nőt szeretnél, fog jönni.

Hallottad már egy nő szájából is h mennyire férfias és vonzó a hiszti és a puncikuncsorgás? Én még nem.

2019. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Tehát irigykedsz másokra s szídod a kinézetüket s közben meg azon nyivákolsz, hogy tinderen nem jön össze kapcsolat... Édeske, ezt a legtöbben tudják, erre már sokan rájöttek, akik nem csak tinderen ismerkednek. Sokan úgy gondolják, hogy nem túl érdemes azzal bajlódni, te meg a tindertōl várod a megváltást? Nem kritizálom a “tinderes pasikat/csajokat”, nem errōl van szó, de sokan nem tudnak megnyílni ilyen felületen, ès nem is fognak nyomulni egy akárkire, aki odadobott nekik egy “like”-ot. Tehát nem abból indulok ki, hogy hogy viszonyulnak hozzám tinderen, hisz valahogy átérzem èn is, hogy ez egy olyan app, amit sokan unnak.

Lehet, hogy nem kell neked topmodell, de attól még borzasztó felszínes lehetsz, ha úgy képzeled el a kapcsolatokat, hogy feltolsz tinderre egy kockahas fotót és ragadnak rád a csajokxD Értelmes nō nem áll szóba veled, tehát nem csodálom, ha nem találsz normális nōt.

2019. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Maxoljad csak a küsőd, a kutyát sem érdekli. Egy konzumidióta csak egy ugyanolyan konzumidiótát fog találni. Jó úton haladsu. Amúgy meg a külső "kimaxolásától" mit vársz? Gondolod hogy húúúú de vonzó leszel majd? Aztán meddig tudod a külsődet maxolgatni?
2019. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

Nyugi csak haladj az utadon tovább.


Amùgy boldogok is azok az ismerőseid?

Mert tudod van az a mondás amit Brian Tracy mondott: ,,Az emberek 70%-a igazából mással lenne".


Erre gondolj,legyen meg milyen nőt akarsz és maradj ilyen,azok az eligénytelenedett palik extra szánalmasak sokat meg is csalnak meg kivágnak hidd el.

2019. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!