Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Baj, ha ennyi idő után sem akarok kapcsolatot?

Volt egy hosszú, 7 éves kapcsolatom. A kötődés és megszokás, szeretet megvolt, de minden más, ami kapcsolathoz kell (szerelem, romantika, bizalom, tisztelet, intimitás) már elmúlt.

Ennek kicsit több, mint 2 éve, azóta egyedül vagyok. Volt egyéjszakás kalandom, de az más.

És az a baj, ha belegondolok, hogy valakivel együtt éljek, konkrétan hányingerem lesz, amolyan nincs kedvem hozzá dolog.

Jó, mert programokra szívesen mennék, vagy a testi szükségletek kielégítésére, de az, hogy pl főzzek neki, vagy itt lődörögjön a lakásomban akárki, az nem vonzz.

Ez normális?

okt. 10. 08:03  Privát üzenet  

A válaszok

Hehe, ugyanez.. 6eves kapcsolatom ota egy baratom volt, ot sem birtam sokaig, aztan egy szex kapcsolat, az is tartott par alkalomig, azota senki.. A rendes kapcsolat ota eltelt 3 ev, es belegondolni se tudok,hogy legyen valakim.

Ha ez igy jo neked, akkor igy jo, majd valtozik, ha jon az a bizonyos..

Bar en azt se banom, ha nem jon :D

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont okt. 10. 08:07 Privát üzenet
Hogy ti mennyire ki vagytok égve lányok. :P

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont okt. 10. 10:45 Privát üzenet
Nem baj, és nagyon normális vagy

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont okt. 10. 11:34 Privát üzenet
Szerintem teljesen normális, 2 év egyedül egyáltalán nem sok idő.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont okt. 10. 12:13 Privát üzenet
Ja, előfordul ilyen.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont okt. 10. 12:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszi. :)

# 6/8Időpont okt. 10. 13:09 Privát üzenet
Több mint 5 év után ugyanígy vagyok vele. Szerintem az ember valahogy el tud szokni ettől, kiesik a gyakorlatból vagy nem is tudom, hogy lehetne ezt jól megfogalmazni. Egy ideig rossz egyedül, aztán ez átfordul az ellenkezőjébe. Megérzed az előnyeit; kényelmes, nyugodt, kevesebb az energiabefektetés stb. Ezt már nem adod fel akárkiért, akármiért... Különösen, hogy a közös programok + a testiség működhet úgy is, hogy nem éltek együtt, nem lógtok állandóan egymás nyakán. Mingliség, talán így hívják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont okt. 10. 13:40 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Normális,mivel idővel egyre jobban megszokod a pozitív oldalait...

Keress hasonlót...

Egyébként mingli-nek hívják.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont okt. 10. 21:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akkor másik csaj után kell nézni ha van barátom, a barátom nem örülne neki, nincs barátom de valakivel már alakulgat, nem kell nekem pasi, épp szakítottam nem akarok kapcsolatot,...
Ha belefulladok a nőkben, de mégsem akarok most nőt, kapcsolatot, akkor azzal nagyon megsértem a nőket, nagyon rosszul esne nekik, ha azt mondom bocsi most nem (szexet sem)?...
Az normális, hogy nem akarok kapcsolatot soha?
Ha én most csak barátkoznék egy lánnyal, de nem akarok vele kapcsolatot, csak barátságot, azt miért nem lehet megérteni?
Az nagyon gáz, vagy totál jogos, ha azért nem akarok többet párt, kapcsolatot, mert nem igazán értek semmihez sem 30 éves korom ellenére (ez az igazi vesztes mentalitás...
Miért akkor nyomulnak rám a pasik, amikor nem akarok kapcsolatot?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!