Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj, ha ennyi idő után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha ennyi idő után sem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú, 7 éves kapcsolatom. A kötődés és megszokás, szeretet megvolt, de minden más, ami kapcsolathoz kell (szerelem, romantika, bizalom, tisztelet, intimitás) már elmúlt.

Ennek kicsit több, mint 2 éve, azóta egyedül vagyok. Volt egyéjszakás kalandom, de az más.

És az a baj, ha belegondolok, hogy valakivel együtt éljek, konkrétan hányingerem lesz, amolyan nincs kedvem hozzá dolog.

Jó, mert programokra szívesen mennék, vagy a testi szükségletek kielégítésére, de az, hogy pl főzzek neki, vagy itt lődörögjön a lakásomban akárki, az nem vonzz.


Ez normális?


2019. okt. 10. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Hehe, ugyanez.. 6eves kapcsolatom ota egy baratom volt, ot sem birtam sokaig, aztan egy szex kapcsolat, az is tartott par alkalomig, azota senki.. A rendes kapcsolat ota eltelt 3 ev, es belegondolni se tudok,hogy legyen valakim.

Ha ez igy jo neked, akkor igy jo, majd valtozik, ha jon az a bizonyos..

Bar en azt se banom, ha nem jon :D

2019. okt. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Hogy ti mennyire ki vagytok égve lányok. :P
2019. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, és nagyon normális vagy
2019. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, 2 év egyedül egyáltalán nem sok idő.
2019. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, előfordul ilyen.
2019. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi. :)
2019. okt. 10. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 5 év után ugyanígy vagyok vele. Szerintem az ember valahogy el tud szokni ettől, kiesik a gyakorlatból vagy nem is tudom, hogy lehetne ezt jól megfogalmazni. Egy ideig rossz egyedül, aztán ez átfordul az ellenkezőjébe. Megérzed az előnyeit; kényelmes, nyugodt, kevesebb az energiabefektetés stb. Ezt már nem adod fel akárkiért, akármiért... Különösen, hogy a közös programok + a testiség működhet úgy is, hogy nem éltek együtt, nem lógtok állandóan egymás nyakán. Mingliség, talán így hívják.
2019. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális,mivel idővel egyre jobban megszokod a pozitív oldalait...

Keress hasonlót...

Egyébként mingli-nek hívják.

2019. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!