Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is a volt barátját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a volt barátját fogja választani?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, és megszerettem, úgy tűnt hogy ő is engem. De az előző barátja, aki korábban megcsalta ki akar vele békülni.

Szerintetek létezik hogy megbocsájt neki egy ilyet?

Nekem még sosem volt barátnőm, és eddig úgy tűnt hogy lehet vele valami. De ha vele sem lesz semmi akkor szerintem nekem sosem lesz barátnőm.


2019. okt. 10. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy mi ismeretlenül, ennyiből abszolút semmit nem tudunk írni, pláne nem biztosra, ugye?

A drámázást pedig felejtsd el. Ha vele nem jössz össze, akkor is bőven lesz még időd és lehetőséged arra, hogy kapcsolatot alakíts ki mással. De nagyon nem vonzó egy olyan férfi, aki ennyire negatív (és éretlen).

2019. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt barátnőd,azt jelenti,hogy fiatal vagy és tapasztalatlan.

Nem csak egy lányból áll a világ,fogsz majd találni mást.

2019. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek is"?- akkor te már el is döntötted?


Így azért nehéz lesz bármi is.

2019. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik, persze. Viszont ahogy előttem is írták, van még hal a tengerben, illetve szerinted az mennyire lesz tartós? Ha csak nem szakítjátok meg végleg a kapcsolatot még bőven lesz esélyed.
2019. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!