Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többek között emiatt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többek között emiatt is vagyok nőietlen?

Figyelt kérdés

Sokszor megkaptam már, hogy nem igazán nőies a természetem. Ez alatt azt értem például, hogy nem cenzúrazom a véleményemet, egyszerűen mondom, amit gondolok és így vagyok ezzel akkor is, ha akarok valamit. Nem utalgatok, egyszerűen kimondom, vagy cselekszem. Lentebb olvastam egy lánynál, hogy nem akar nimfomannak tűnni, ezért nem akar mindig kezdeményezni a párjánal és az jutott eszembe, hogy bennem soha nem merült fel, hogy visszafogjam magamat azért, hogy nehogy rossz fényben tűnjek fel a partnerem szemében.

Én mindig azt gondoltam, hogy felesleges megjatszanom magamat és a másik félnek is bejott ez a viselkedés, de érdekes, hogy hosszútávon nem működött senkivel sem a dolog. És szinte minden esetben felmeeult az a "vádpont", hogy mellettem lehetetlen ferfinek lenni. Szóval lehet, hogyha azt szeretném, hogy valaki hosszútávon tervezzen velem egyszer, akkor majd az ilyen jellegű igényeimbol is vissza kell vennem, vagy nem fogok senkinek sem kelleni?

(Azért megjegyzem, hogy nem vagyok abnormalisan aktív, szerintem átlagosak az igenyeim.)


2019. okt. 10. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sem egyszerű megtalálni a hozzá illő partnert!

Nem kell feladnod a személyiséged senki kedvéért, csak kompromisszumot kötni, ami jelen esetben az idő eltöltése egyedül. Addig, ameddig nem találod meg az igazit.

2019. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

A közönséges és az őszinte között hatalmas különbség van.

Ha te úgy beszélsz mint egy utolsó kocsis arra hivatkozva hogy te nem vagy barbie baba és különben is őszinte vagy akkor az valóban taszító.

2019. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
A nőknél az őszinteség = mindenben nekem van igazam,mert okosabb vagyok nálad.
2019. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Hajaj,a macskákat szereted?
2019. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utálom a macskákat...
2019. okt. 10. 15:27
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Azt gondolnam, inkabb ertekelik a ferfiak, hogy nalad nincs jatszmazas, mellebeszeles, celozgatas. Szerintem ezek roppant idegesito dolgok - es eleg sok nore jellemzoek.
2019. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Én is hasonló típus vagyok, pont ugyanez a véleményem a játszmázással kapcsolatban, meg is kaptam sokszor, hogy nem is vagyok nő. Mondjuk én sok más dologban sem vagyok klasszikusan nőies. A férjem imádja bennem, hogy ilyen vagyok, szóval nyugi, te is megtalálhatod azt, akivel hosszútávon is működik a dolog.
2019. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteséggel és a játszmázás hiányával igen keveseknek van valódi problémája. Szóval a gond vagy a stílusoddal van, ugyanis igazat is lehet többféleképpen előadni, vagy egyszerűen nem találtad még meg a megfelelő partnert. Azt már neked kell eldönteni, hogy ezek közül melyik áll fent.

Azt viszont én sem javaslom, hogy megjátsz magad, szerepet erőltess. Ezek sose célrevezetőek. Maximum csak finomítani kell a kommunikációdon, semmi mást.

2019. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok szempont rájátszik arra, hogy valakit nōietlennek ítéljenek.. sōt.. ha valakiben van egy picit “fiús”, pasi jellemvonásokkal, pl. szereti a focit, az még vonzó is lehet. Akinél túlteng a férfiasság több szempontból, annál szokták negatívan szóvátenni. Nem lesz zavaróan férfias valaki, csak mert ōszinte.. de ha emellett pl. a kinézete is férfias, vagy családban hiányoznak belōle az anyai ösztönök, stb. akkor igen.
2019. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát belém nem sok anyai ösztön szorult. Nem vonz az anyaság.
2019. okt. 10. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!