Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többek között emiatt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többek között emiatt is vagyok nőietlen?

Figyelt kérdés

Sokszor megkaptam már, hogy nem igazán nőies a természetem. Ez alatt azt értem például, hogy nem cenzúrazom a véleményemet, egyszerűen mondom, amit gondolok és így vagyok ezzel akkor is, ha akarok valamit. Nem utalgatok, egyszerűen kimondom, vagy cselekszem. Lentebb olvastam egy lánynál, hogy nem akar nimfomannak tűnni, ezért nem akar mindig kezdeményezni a párjánal és az jutott eszembe, hogy bennem soha nem merült fel, hogy visszafogjam magamat azért, hogy nehogy rossz fényben tűnjek fel a partnerem szemében.

Én mindig azt gondoltam, hogy felesleges megjatszanom magamat és a másik félnek is bejott ez a viselkedés, de érdekes, hogy hosszútávon nem működött senkivel sem a dolog. És szinte minden esetben felmeeult az a "vádpont", hogy mellettem lehetetlen ferfinek lenni. Szóval lehet, hogyha azt szeretném, hogy valaki hosszútávon tervezzen velem egyszer, akkor majd az ilyen jellegű igényeimbol is vissza kell vennem, vagy nem fogok senkinek sem kelleni?

(Azért megjegyzem, hogy nem vagyok abnormalisan aktív, szerintem átlagosak az igenyeim.)


2019. okt. 10. 14:49
1 2
 11/15 Rockarc ***** válasza:
62%

Hat pedig tenyleg erdemes atgondolni, hogy mit is akarsz. Az alacsony empatiaszint az tenyleg noietlen. Marpedig a leirasod alapjan nem nagyon tudod, hogy mit valtasz ki masokban, nem tudod beleelni magad a masik szemely helyebe, nem erted a dolgokat az o szemszogebol nezve. Az oszinteseg egy jo tulajdonsag, de sokan azt gondoljak, hogy a keretlen oszinteseg is ereny. Pedig nem. Taszito. Ami meg a kapcsolatban problemat jelenthet, ha le akarod gyozni a masikat. Ha ferfiakat megszegyenito modon versengsz a partnereddel, akkor pont az lesz a vege, mint amit leirtal.


Sokkal tobb onismeretre, empatiara es onkontrollra lenne szukseged. A klasszikus noi ertekrend es viselkedes mellett. Nem baj, ha fius egy lany, sot jo pont szokott lenni, de ne akarjon fiusabb lenni a fiuknal. Ha ez cel, akkor gyorsan el kell felejteni. Nem allsz egyebkent olyan messze egy igen jo partnertol, kis odafigyelessel latvanyos eredmenyeket erhetsz el.


43F

2019. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11, de ezt passzolom. Soha nem leszek klasszikus nőideal, engem nem így neveltek. Inkább egyedül maradok. 🤗
2019. okt. 10. 21:28
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Vannak olyan srácok akiknek bejönnek az ilyen akaratos nők. De ha te inkább egyedül maradsz akkor hajrá.
2019. okt. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát pont nemrég írt ki valaki egy kérdést, hogy Lara Croft típusú csajt akar, de sehol nem talál, lehet, érdemes lenne ráírnod :D
2019. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az lenne a normális, ha egy ember (függetlenül attól, hogy nő vagy féfi) nem játszaná meg magát senki előtt.
2019. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!