Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha komolyan érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha komolyan érdekel titeket egy nő, akkor ismerkedés közben leírnátok neki mit tennétek vele az ágyban?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a személyisége fontosabb lenne, mint hogy mit produkál az ágyban.
2019. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is sokszor szöget ütött a fejemben nőként.


Azok a pasik, akik komolyabban érdeklődtek irántam, nem hozták fel a szexet, és nem beszéltünk róla ameddig le nem feküdtünk.

2019. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
7%
Már megint a szextéma a téma. Egyik gátlástalanabb ribizli, mint a másik, de a szexet szóba hozni bármilyen szövegkörnyezetben tabunak számít. Sőt, máglyára azzal a pasival, aki a szexről viccelődik, vagy akár megemlíti. Jól van, lányok, nőjetek már fel.
2019. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
ezt miert kell minden heten 2x megkerdezni? :O
2019. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Ismerkedés közben, ez mit jelent? Volt már, hogy mondtam ilyesmit, mert mondjuk 2 éve napi szinten ismertük egymást haverként és többet szerettem volna. De ez más szerintem, mintha akkor látom életemben másodjára!
2019. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha komolyan érdeklődik irántad, nem hozza fel a szex témát az elején.
2019. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem nem az lenne a fő célom. Másrészt úgyis elriadna.
2019. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem,mert pont ez (IS) teszi őt férfivé .De a kis hülyegyerekek igen. Tudod,ők azok,akik egy közös kommentszekciónál történt válasz után már a farkukról küldik a képet,mintha bárki is kérte volna.

Különben meg ne irkálja,nem Jókai..Majd ha elérkezik az ideje,mutassa,bizonyítson. 😁

2019. okt. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze mert mindig írva szoktunk ismerkedni
2019. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!