Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szép és kedves nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép és kedves nővel nem akarok összejönni, akkor velem van a baj? F31

Figyelt kérdés

Leszögezem szerintem nem. De annyi helyről oltogatnak miatta, hogy megkérdezem inkább ki mit gondol erről.


A baráti köröm rávett, hogy találkozzak egy nővel. Először úgy tudtam őt is úgy vették rá, mint engem. Randiztam vele, hogy békén hagyjanak. Nagyon kedves volt velem, jót beszélgettünk és szépnek is tartom, de úgy érzem nagyon nem illünk össze.

Ő bezsongva beszél a kutyákról, én kb csak elviselem őket (14 éves koromig féltem is tőlük).

Ő csomó helyen járt már külföldön, szeret utazgatni, dolgozott is már kint, én nyelvet sem beszélek és nem igazán mozgat, hogy utazgassak messzire, pl még repülőgépen sem ültem soha.

Ő karrier oritentált és meg borzasztóan imádom azt amit tanultam, inkább család orientált vagyok.

Még nem a szakmámban dolgozok, de ha ott fogok sem leszek más, nem kell utazgatás, családot jobban szeretnék stb.


Nagyon jól sikerült a találkozó, el is mondtam neki, hogy én ilyen vagyok, kedvesnek és szépnek tartom, de szerintem nem illünk össze, de ha szeretne adjunk még esélyt neki. Ő is ezt mondta, hogy jó lesz így, ha inkább nem találkozunk többet, ő is elmondta, hogy neki sincs baja velem, nem azért.


A gond az, hogy erre nagyon megosztó a vélemény az ismerősi körömben. Kaptam már mindent, hogy milyen szerencsétlen vagyok. Meg hogy állítólag a nő szerelmes belém én meg csak így félre dobom. Van aki élből rákérdezett négyszemközt, hogy meleg vagyok-e. Kaptam mindent.


Szerintem a kedvesség és a szépség nem minden. Nagyon sok kedves nővel találkoztam már, igen köztük volt aki nagyon tetszett is, de ettől még nem illünk össze automatikusan.

A szépség mulandó, nyilván nem tudnék olyannal lenni, aki nem tetszik, de ha egy nőnek vannak számomra megszokható szépséghibái, viszont úgy érzem összeillünk, akkor inkább vele lennék, mint azzal aki még szebb és még kedves is, csak nem illünk össze. Ilyen nagy baj ez?

Vagy az a gondja a baráti körömnek, hogy évek óta egyedül vagyok? Nekem ez nem baj, nem vagyok kapcsolat függö. Azért nem jövök össze senkivel, mert esélyem van valakinél, de nem érzem úgy, hogy jó lenne együtt lenni.


Messengeren még rám írt, ott is jót beszélgettünk.



2019. okt. 11. 09:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Igen, veled van a baj. De jobb is így, legalább megmaradnak nekem.
2019. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Kérdésre a válasz: Nem, nem veled van a baj, hanem a szüleiddel, és a felmenőiddel, mert ilyen géneket örököltél tőlük.
2019. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Nincs Veled baj, ami nem működik nem kell erőltetni. Szerintem a kérdésedben levezetted miért is van ez így rendjén.

Bár az lehet,hogy a csaj többet szeretett volna, de mivel Te leszögezted,hogy a részedről nem szeretnél többet, ezért Ő sem erőltette.

A kedvesség és szépség nem minden, vonzalom, szikra is kell.


De az azért nem természetes,hogy évek óta nincs senkid.

2019. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ezt egy picit jobban kifejtenétek?


A gond itt kezdődik, hogy az ismerősi körömben is ezt kapom. És egyszerüen tényleg nem értem miért. Valószínűleg akkor önismereti gondjaim is vannak, mert egyszerüen nem jön át még az sem, hogy mi a baj velem, vagy miben kéne változnom.

2019. okt. 11. 09:29
 5/23 Zsoltmester ***** válasza:
48%
Szerintem már rég rossz,ha egy párkapcsolat úgy indul hogy hát a haverok rávettek hogy randiznak aztán megbeszéltük a csajjal hogy miért ne... a szerelem az rohadtul nem erről szól😑
2019. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az elözö kommentem az első kettőnek szólt.

#3 köszönöm, hogy ezt mondod. Úgy látszik itt is nagyon megosztó vagyok.

Abban, hogy évek óta egyedül vagyok, az is szerepet játszik, hogy nincs könnyű életem. Persze tisztában vagyok vele, hogy másnak sincs. Szóval ezt nem siránkozásból mondom, csak egyszerű tény. Amikor problémáim vannak (pl több mint egy hónapig kórházban voltam és előzményei voltak), akkor nem igazán a kapcsolat keresés az elsödleges. Még akkor sem, ha valakivel együtt lennék sokkal könnyebb lenne minden. Sokszor éreztem már úgy, hogy hiába lenne lehetőségem kapcsolatra egyszerűen nem akarok magammal terhelni senkit. És itt nem önértékelési gondokról beszélek (persze akaratlanul is társulnak ilyesmik is ehhez, de ezen segíteni lehet), valós gondokról beszélek.

2019. okt. 11. 09:38
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 igen, én is valami hasonlót érzek. Tetszik nagyon, kedves, jó vele beszélgetni, de valahogy nem értem úgy, hogy bármikor is szerelmes tudnék lenni belé a jövőben. Ettől még nagyszerű nő, semmi baj nincs vele, de egyszerüen nagyon erősen azt érzem, hogy nem hozzám illik.
2019. okt. 11. 09:43
 8/23 anonim ***** válasza:
16%

Hát viráglelkű barátom, azért lehettél volna rámenősebb. Ugyanazt lehet mondani neked is mint a többieknek: hiába várod a tökéletes nőt mert olyan nem létezik.


Ha már alapból jót beszélgettetek és jól éreztétek magatokat akkor simán meg lehetett volna ismételni a dolgot, hátha összecsiszolódtok.

2019. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg tök jó, hogy ismered magad annyira, hogy tudod mire van szükséged. Egy jó kapcsolathoz nem elég az, hogy valaki csinos meg kedves, ha nincs közös pont, akkor nagyjából 1 hónap után halál unalom lesz a kapcsolat. Szerintem teljesen jól gondolkodsz. A legtöbb emberrel pont az a baj, hogy 30 évesen se tudja, mit akart, semmi önismeret, és bárkivel összeáll, aki külsőleg megüti a mércét, aztán meg csodálkozik, hogy nem működik a dolog.
2019. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem illetek össze, akkor ne legyetek együtt.

Nektek kell ezt eldönteni, nem másnak.

2019. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!