Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ennyi elég lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi elég lehet, ha egy szép, normális nőt akarok magamnak?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, kellemes megjelenésű, sportos. Nettó 150 ezret keresek ( tudom, ez nem egy felső kategória, de dolgozom a dolgon, hogy több lehessen )


Tudom, hogy 27 évesen vannak akik ennél előrébb tartanak, de ilyen jellemzőkkel szerintetek elvárhatom, hogy egy szép, normális barátnőm legyem ? Nyilván nem modell lányokra gondolok most.


2015. jún. 7. 16:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

ha te is normális vagy, vannak jó tulajdonságaid, igen

ha csak a külsőségek vannak meg, összejöhet, de kevésbé (vagy csak felszínes nővel)

2015. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
A lóvét nem tudom miért említetted meg. Értelmes nő nem azt nézi. A többi oké szerintem ahhoz, hogy vonzalmat ébressz egy nőben. Pasiként írom.
2015. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés infó, de nincs közötte semmi olyan ami kizárná, hogy szép és normális barátnőd legyen.
2015. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%

Azt kihagytad, hogy külön élsz e szülőktől, mert ez elég fontos tényező a te korodban.


Ugyanis ha ezekhez az társul, hogy szülökkel élsz, akkor elég kevés az esélyed. legalábbis átlag alatti

Ha van lakásod, akkor egy átlagos partinak jó vagy.

2015. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem várhatod el. Minden nő egytől egyig önállóan eldöntheti, hogy kivel akar kezdeni és kivel nem. Vannak, akik ennyit se értek el és mégis szép és normális barátnőjük van, tehát nem azt mondom, hogy tedd lejjebb a lécet, de vedd emberszámba a másik oldalt és fogadd el, ha egy nőnek mások a szempontjai és nem akar éppen veled kezdeni.
2015. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

150? Felnőtt ismerőseim nettó 80-100 körül keresnek.


Lehet számára normális barátnője mindenkinek. A leglényegesebb a belső.


Van egy barátnőm, volt egy kissé kigyúrt, jóképű fiúja, aki külsőre jól nézett ki, de bunkó stílusa volt nagyon. A barátnőm otthagyta, majd összejött (már 2 éve) egy másik fiúval, akinek jó nagy pocakja van, duci, átlagos arca van göndör hajjal, de a személyisége az elképesztő. Nagyon rendes, humoros. stb... és én is nagyon jól kijövök vele, nem úgy mint az előző palijával, akit a barátnője barátnői nem is érdekeltek.


Belső értékek, a belsők. Ha nézel ki valahogy, akkor ott már nincs probléma, nem kell adonisznak lenni.

2015. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

"Vannak, akik ennyit se értek el és mégis szép és normális barátnőjük van"


Természetesen ilyen példa nem létezik. Magdinéni nyugtatgatja ezzel otthonuló 30 éves fiát. Kb.

Szóval helyesen gondolkodsz, Ezek számítanak. Pláne a te korodban.

2015. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
7/7 igazad van! jönnek itt a belső fontosabb ratyi dumával ezt ki hiszi el? senki....
2015. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%

"Van egy barátnőm, volt egy kissé kigyúrt, jóképű fiúja, aki külsőre jól nézett ki, de bunkó stílusa volt nagyon. A barátnőm otthagyta"


Aha, azért kiváncsi lennék arra a szakítós sztorira. "Véletlenül" tudom, hogy a nők hajlamosak fordítva emlékezni arra, ki is szakított kivel :)

2015. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
6%

nagyon nagy igazság :DD a nőt kidobod a lakásból mert ráunsz aztán úgy meséli el hogy ő szakított mert nem érzett már semmit bla bla


meg ismerkedésnél is ha nem jön be egy csaj,vág vissza hogy jajj hát nekem sem voltál szimpatikus bla bla


igen ez tipikus :D ezen jót nevettem,tényleg így va



na de a kérdésről meg annyit, pénz nem számít! csak ha családot akarsz minden másra pofi meg stílus


ki akar jött ment nőkre költeni ? senki,aki meg igen azt elkerülik mert alázkodó jellem ugye,tipikus azért akarok többet keresni hogy az űrnőnek megfeleljek :,D


ezt a stílust mindenki hanyagolja

2015. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!