Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szép és kedves nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép és kedves nővel nem akarok összejönni, akkor velem van a baj? F31

Figyelt kérdés

Leszögezem szerintem nem. De annyi helyről oltogatnak miatta, hogy megkérdezem inkább ki mit gondol erről.


A baráti köröm rávett, hogy találkozzak egy nővel. Először úgy tudtam őt is úgy vették rá, mint engem. Randiztam vele, hogy békén hagyjanak. Nagyon kedves volt velem, jót beszélgettünk és szépnek is tartom, de úgy érzem nagyon nem illünk össze.

Ő bezsongva beszél a kutyákról, én kb csak elviselem őket (14 éves koromig féltem is tőlük).

Ő csomó helyen járt már külföldön, szeret utazgatni, dolgozott is már kint, én nyelvet sem beszélek és nem igazán mozgat, hogy utazgassak messzire, pl még repülőgépen sem ültem soha.

Ő karrier oritentált és meg borzasztóan imádom azt amit tanultam, inkább család orientált vagyok.

Még nem a szakmámban dolgozok, de ha ott fogok sem leszek más, nem kell utazgatás, családot jobban szeretnék stb.


Nagyon jól sikerült a találkozó, el is mondtam neki, hogy én ilyen vagyok, kedvesnek és szépnek tartom, de szerintem nem illünk össze, de ha szeretne adjunk még esélyt neki. Ő is ezt mondta, hogy jó lesz így, ha inkább nem találkozunk többet, ő is elmondta, hogy neki sincs baja velem, nem azért.


A gond az, hogy erre nagyon megosztó a vélemény az ismerősi körömben. Kaptam már mindent, hogy milyen szerencsétlen vagyok. Meg hogy állítólag a nő szerelmes belém én meg csak így félre dobom. Van aki élből rákérdezett négyszemközt, hogy meleg vagyok-e. Kaptam mindent.


Szerintem a kedvesség és a szépség nem minden. Nagyon sok kedves nővel találkoztam már, igen köztük volt aki nagyon tetszett is, de ettől még nem illünk össze automatikusan.

A szépség mulandó, nyilván nem tudnék olyannal lenni, aki nem tetszik, de ha egy nőnek vannak számomra megszokható szépséghibái, viszont úgy érzem összeillünk, akkor inkább vele lennék, mint azzal aki még szebb és még kedves is, csak nem illünk össze. Ilyen nagy baj ez?

Vagy az a gondja a baráti körömnek, hogy évek óta egyedül vagyok? Nekem ez nem baj, nem vagyok kapcsolat függö. Azért nem jövök össze senkivel, mert esélyem van valakinél, de nem érzem úgy, hogy jó lenne együtt lenni.


Messengeren még rám írt, ott is jót beszélgettünk.



2019. okt. 11. 09:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%

2 dolog jutott eszembe:

1.) Nem, ha nem érzed az összhangot a másikkal, nincs meg a közös hang, a közös életkép, stb., az nem jó dolog, és nem veled van a gond.


2.) "jellemhibáink nem ütköznek, hanem "kiegészitik" egymást"

Ez meg egy érdekes téma.. Egy karrierista szépen kiegészíthető a nem karrieristát. Ahogy egy erősen domináns is csak egy alárendelőbbel fog tudni hosszútávon normálisan működni, mert 2 erősen domináns fél között sok lesz a feszkó, hajlamosabbak a vitákra.


Én személy szerint nem tudom, miért baj az bárkinek, hogy pl valaki szeret utazgatni, vagy szereti a munkáját.. De csak a magam nevében beszélek. Nekem erről az jut eszembe, hogy az illető egója sérül, mert tudat alatt a másikat felsőbbrendűnek helyezi saját maga fölé, és nem tetszik neki ez a helyzet.. Nálad is ezt érzem ki belőle, hiába írod, hogy nincs önbizalomhiány a dologban.



Én legakábbis soha nem listázgattam, hanem leültem valakivel beszélgetni, mint egy emberrel, kíváncsi voltam a személyiségére, és persze aszerint kialakul egy kép, hogy ezek azok a tulajdonságok-e, amiket én keresek vagy sem, de nem aggyal, nem listázva.. Ha mégis, extrém módon ellentétes embernek kellett lennie, akit nem bírok elviselni sokéig magam mellett, mert annyira mások vagyunk..


Szóval csak leülök beszélgetni, és nem analizálok, csak annyit érzek, hogy a másikkal ost én jól érzem magam, a jelen helyzetben, feltölt ez a beszélgetés, gyorsabban telik az idő, vagy rohadtul unom minden percét? Érdekes e számomra vagy csak muszájból hallgatom meg?



Persze közelítve a 30 felé, már nagyon is jól tudom azt az 1-2, elengedhetetlen tulajdonságot,

amivel irdatlanul meg tud nagy ritkán fogni valaki.. De még egyszer, ezeket én nem figyelem tudatosan, hanem vagy jön, vagy nem. Az agyadban hót fölösleges túlagyalni ezeket a dolgokat, ezt vagy érzed a másikkal, ezt a vonzalmat, szimpátiát, vagy nem.

2019. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalabb vagyok nálad valamennyivel de ugyanebben a helyzetben. Nem volt kapcsolatom, aztán összejöttem egy sráccal mert, hogy legyen már valami hát nem volt jó ötlet... Akkor megtanultam, hogy inkább egyedül mint valakivel csak hogy ne legyek egyedül. Most már én is évek óta egyedül vagyok. Én úgy látom, hogy valaki szerencsés a párkapcsolatban valaki meg nem.
2019. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

21-es. "Ez meg egy érdekes téma.. Egy karrierista szépen kiegészíthető a nem karrieristát. Ahogy egy erősen domináns is csak egy alárendelőbbel fog tudni hosszútávon normálisan működni, mert 2 erősen domináns fél között sok lesz a feszkó, hajlamosabbak a vitákra."


A karrierista nem fog vonzódni egy nem karrieristához, és fordítva is igaz ez. A dominancia is csak ott működik, ahol a másik fél behódoló, de hosszú távon csak keveseknél működik ez is. Egy tutyi-mutyi ember egy életen keresztül nem perspektíva senkinek sem. Mindenki keresi a szerelem Szent Grálját, ahelyett, hogy önmagukat raknának össze.


Én 44 évesen ezeket a tanácsokat adnám egy férfinek:


- ismerd meg önmagad

- legyél tájékozott a bölcs dolgokban

- legyen kritikus véleményed, de önmagadról is

- Tedd fel a kérdést önmagadnak: mit tudok adni egy kapcsolatban? Mennyire lehet rám támaszkodni érzelmileg, anyagilag, emberileg?

- Legyenek céljaid, és nem kell itt világmegváltó dolgokra gondolni.

- Legyen emberi és erkölcsi tartásod.

- Bátran tudj "nem"-et mondani.

- Ne görcsölj azon, hogy mi lesz veled nő nélkül.


Annyira látszik ez a görcsösség sok férfin, aztán csak csodálkoznak hogy nincs senkijük, vagy zátonyra futnak. Nem a konditerem meg a szakáll, meg a tetkó jellemzi a férfit, hanem az erő. Ezt nem lehet megfogni, ezt nem lehet megvenni.


Én fiatal koromban gátlásos voltam, és a nőkre úgy tekintettem, mint az emberiség felett álló fajra. Volt egy barátom, aki 22 éves korában úgy nézett ki mint egy 14 éves, alacsony volt 55kg, ultra gyerekes arc. A barátnője ennek ellenére egy bombázó volt! 22 évesen megnősült, azóta már van két gyerekük, vállalkozás meg minden. A felesége rajong érte.


Tudod mi a trükkje? Az az óriási férfierő, ami belőle fakad! Minden célját eléri, amit mond az úgy van, ha hibázik vállalja, és a kiállása olyan, mint egy gladiátoré. Az volt a fura, hogy még a nagy vagány pasik sem szálltak vele szembe sosem, csak a háta mögött beszéltek róla.

Szóval az amit ő képvisel, na az a FÉRFI, a külsőségektől függetlenül. Vállalkozást vezet, egyetemi végzettsége van, az emberek tisztelik és félik őt (jó értelemben).


Akkor most nézd meg a másik oldalt:


gyúrós, tetkós pasik ezrei, de céltalanok, 10 perc múlva már egyenesen szánalmasok. Szelíd, aranyos fiúk, akik valójában önbizalom hiányosak és gátlásosak. Nagymenő pasik, akik látszólag a világ királyai, de hazugok és üresek. Vagy ezek kombinációi.


Kövesd önmagad, felejtsd el a trendeket, azok csak a profit miatt vannak életben. Nem kell neked olyan nő, akit nem akarsz valójában. Sose játssz meg magad, és akkor majd jön egy olyan nő, akibe illik a kulcsod! ;)

2019. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!