Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyáltalán nincs igényem együtt alvásra és együtt élésre?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és vágyom komoly kapcsolatra, de valamiért ezek a dolgok nem hiányoznak, sőt, inkább zavartak, amikor volt benne részem.

Nagyon szeretek egyedül lenni otthon, csak ez nyugtat meg.

Napközben szeretek programokat csinálni, de az más.


Valami bajom lenne?


23N


2019. okt. 11. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Csak akkor alakíts ki kapcsolatot, ha eldöntötted, hogy mit is akarsz valójában.

Mivel a komoly kapcsolat és a külön alvás/élés ritkán jár kéz a kézben.

2019. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha egyedül jobban érzed magad mint társaságban, akkor szerintem még nem találtad meg az igazit vagy nem vagy alkalmas párkapcsolatra.

Ha szeretsz egyedül feküdni és kelni, akkor teljesen normális. Én alig várom, hogy összebújjak a párommal, hogy érezzem az illatát és a melegségét. :)

2019. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vágysz ilyesmire akkor maradj egyedül, problem solved.
2019. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem komoly kapcsolatra vágysz hanem társaságra akivel ki tudsz menni s programokat csinálni. Akkor szerezz barátokat...
2019. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Én is így vagyok vele mint a kérdező. Csak 10 évvel öregebb kiadásban. Megvan a reggeli rutinom egyedül. A néha együtt alvással nincs probléma, de összeköltözni semmi kedvem. Szeretek egyedül lenni. Nyilván le leszek pontozva, de bizony ilyen emberek is léteznek.

33/n

2019. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem abnormális, de nem is szokatlan. Ha lesz olyan aki elfogad és szereted akkor vágyni fogsz az együtt alvásra is. Az együtt élést meg nem a 2. randi után szokás elkezdeni. Keress "barátság extrákkal" kapcsolatot, a többi meg majd kialakul.

Ha a mentális okokat kutatod, annak meg számos oka lehet, ha viszont kimondottan "rettegsz" a kötődéstől az nem annyira fain...

2019. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
5# Ezt a szép 90%-ot nem pontozzuk le. :D
2019. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Egy kapcsolat lényege az, hogy a két ember elfogadja és kiegészítse egymást. Ne ülj fel a túlszexualizált világnak, ahol mindenkinek az van beégve, hogy a nők élnek-halnak a szexért. Pl. az én baráti körömben esküszöm több az olyan nő mint amilyen te vagy.


Egyet kell megérteni: mindenki más, hiába akarják az embereket uniformizálni. Ta úgy vagy jó ahogy vagy. A többséget azzal sérted, hogy nem úgy viselkedsz mint ők, ezzel magukban azt érzik, hogy lehet hogy ők hibáznak? Sérti az egójukat a másság. Egyébként meg nagyívben tesznek rád, durván szólva, otthagynának az árok partján ha bajod lenne. Viszont a lényeg, állj be a nyájba, az biztonságos. Én is egyedül alszom, pedig van feleségem. Világ életemben egyedül aludtam, nekem a pihenéshez ez kell. Óriási a szexuális vágyam, én képtelen vagyok vagyis voltam arra, hogy egy nővel együtt aludjak. Képtelen vagyok ilyenkor az alvásra, a mindennapos szexet meg a feleségem nem preferálja. Így meg mindenki jól jár. :)

Sosem érdekelt hogy ki mit gondol. 18 éve ez így működik nálunk, és sok olyan emberre mosolyogtam már, aki annak idején lehúzott. Ők már régen elváltak, csak szenvednek az életbe, mi meg szépen haladunk és élvezzük a mindennapjainkat.


Figyelj! Egy a lényeg: Ez a világ csakis a te szemszögedből létezik! ... de vigyázz, mert ez felelősség is! :)

2019. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Köszi #7-es. :)

Pedig a kívülállókat mindig lepontozzák.


#5-ös voltam

2019. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

Normális.

Nincs semmi bajod...

Nem vagy egyedül!

😉

2019. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!