Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy viselné tel ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselné tel ha kiderülne hogy akivel osszejöttetek nő, egy könnyen kapható?

Figyelt kérdés

Idősebb nő aki több tucat férfival volt, sok mindent kipróbált . Csak előadta hogy már megjavult és az rég volt, és bedölnétek neki.


igen , tudom hogy egy marha vagyok, ezt nem kell már megírni, az érzelmi reakciókra vagyok kiváncsi és hogy ki mit lépne !



2019. okt. 11. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Arra nem adnék,hogy ki mit mond Róla. Viszont az már mérvadó,hogy maga is elismerte. Nem hiszek abban,hogy megjavult,akinek régebben erre igénye volt mitől változott volna ez meg?

Nő vagyok, idősebb, és nem vagyok konzervatív. De sosem dugtam eszetlenül, még ha előfordult is az életemben olyan kapcsolat ami csak a szexről szólt.

A kor előrehaladtával változhat az igény, a lehetőség, de aki korábban ilyen intenzív, változatos, nyitott életet élt, totálisan sosem fog megváltozni.Legalábbis kevés esély van rá.


Az viszont már más kérdés,hogy Te személyesen megismerve Őt mennyire tolerálod ezt,mennyire tudod elfogadni,és főleg: milyen kapcsolatot terveztél Vele?Mert ha szexkapcsolat kizárólag nincs min tépelődnöd, mehet. Ha már komolyabb megint ne meditálj: zárd le, sosem fogja elnyerni a bizalmad, mindig kétségeid lesznek Vele kapcsolatban.

2019. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Együtt voltam egy évig egy egy volt sztriptíz táncos nővel. Amikor együtt voltunk nem csinálta, de előtte voltak dolgai..

Persze tudtam, hogy ő ilyen volt. Sokan nyaggattak vele, hogy egy marha vagyok, hogy esélyt adok neki.

Nem szabad hallgatni senkire. Az emberek változnak. Ha nem így lenne, nem mondaná el őszintén mi a helyzet. Mi nem azért mentünk szét, mert ilyen gondok voltak, csak borzasztóan zavarta, hogy normális hétköznapi munkából nagyon keveset keres itthon és mindenképp Nyugatra akart menni, engem pedig haza köt a családom és a munkám is, amit nagyon szeretek csinálni.


Nem csalódtam benne. Csak így alakult.

2019. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rockarc ***** válasza:
0%

Ugy gondolom, hogy akinek a partnerei szama meghaladja az evei szamat, ott azert van problema fejben is. Ez mar annyira szelsoseges, koros eset, hogy tuti nyomott hagyott az ertekrendjen. Mondhatnam legyen az ordoge, inkabb keresek mast.


43F

2019. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es, a sztriptíztáncosnak akár csak simán foglalkozása is lehet ez (bár ehhez is elfogadás kell), minden mással történő testi kapcsolat nélkül.

Ez teljesen más mintha valaki csak simán szexre keres pasikat, minden verziót kipróbálva.

2019. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 kb annyi. Ha úgy számoljuk hogy 16 évesen kezdte mint átlag kor az aktív nemi élet kézdéséhez.
2019. okt. 11. 11:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az számít előtted mi volt, hanem hogy mi lesz amíg együtt vagytok. Ha ennyire zavar hogy sok partnere volt, akkor meg minek mész bele? A "bedőlés" nem az, hogy sok partnere volt, hanem az ha nem áll le és palira vesz.
2019. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 és hogy hiszel egy olyannak aki kb minden ilyen jellegű beszélgetésnél elkottyint egy olyan sztorit amitől padlóra kerülsz ? Hogy ezzel ez volt , hogy azzal az volt, de persze most minden megváltozik ....


Mondjuk már nem lényeges mert ennyi volt vele. Nekem ez sok .

2019. okt. 11. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem szimpatikus ha az előző sztorijairól mesél. Hagyd már ezt a nőt!
2019. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a legnagyobb nőcsábász tökét is el lehet kapni annyira, hogy más nőre rá se nézzen, ugyanúgy van ez a nők teréén is. A múlt elmúlt. Hogy most hogyan viselkedik, az aktuális partnerén múlik. Ha belezúg a nő, mint galambszar a szivarzsebbe, örömest lehorgonyoz mellette.
2019. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Adri+ ***** válasza:

Én is dugnám.

Amennyiben pillangó : vagy volt : kitűnő piramnyi.

Amennyiben nem áll le : jön a felező a keresetéből : amennyiben

az sem a közönség felezője : betörik verbálisan rá a barátnői.

Más esetben felrakom az első Piroskára : és haza felé van neki.


Nekem a Creol és vagy a Giantess Csajok jöttök be leginkább.

A deshoxto thaj bishushov között, san bishefta thaj trinvardesh

között viszont már keményen meg szükséges dolgozni Értem.


Szép napot kívánok Mindenkinek :

Taves bachtalo thaj Lashi dyes :


Adri+

2019. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!