Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok, ha egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha egy randin szóba kerül a zene, és kiderülne, hogy a randipartneretek szinte sose hallgat zenét?

Figyelt kérdés

Ha edzőterembe megy, akkor kölcsönkéri a bátyjától valamelyik playlistjét, mert hasonló a zenei ízlésük. El is magyarázza, hogy tök jó, hogy így neki nem is kell ezzel az egésszel fáradoznia, utánanézni, hogy milyen előadók vannak, meg azoknak milyen albumaik, jó az neki, amit a bátyja hallgat...

Most van egy kedvenc száma, ami jó futáshoz, de sokáig azt se tudta, ki énekli. Egy év után vette a fáradtságot, hogy utánanézzen, és nagy nehezen sikerült is megjegyeznie, hogy Katy Perry... :D

Ez nagyon kiábrándító szerintetek?



2019. jan. 31. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Sem én, sem a párom nem hallgatunk zenét. Soha. Kocsiban sem.
2019. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én imádom a zenét, zenét hallgatni, futásnál, kocsiba, itthon. Én nem bírnám:D
2019. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem kiábrándító. Nemrég beszélgettünk páran és az egyik srác nem hallott még Jennifer Anistonról. Egyszerűen más körben mozog. Persze, volt, akinek le kellett ülnie, játszotta az eszét, és? Én még a menő xfaktorosokat sem ismerem, csak tudom, hogy létezik, de hogy ő x faktoros-e vagy a dalban vagy a nemtudomhonnanismertemegazország kategória-e, fogalmam sincs. Azt hiszem TV és TG utániakról gőzöm sincs... Őket se a műsorukban láttam, hanem az újságban...


Ha Te zeneőrült vagy, beszélgetsz róla, mennél koncertre, zenével kelsz, fekszel, akkor nehéz ügy lesz a sráccal.

2019. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Számomra nagyon sivár lenne az élet zene nélkül. Anyukám gyönyörűen játszik fuvolán (kicsi koromban sokat dalolt nekünk) és sok ismerősöm van aki zenél. Egy jó barátom zongorázik. A párom és én gitározunk és van egy nagyon aranyos szokásunk ami szinte már hagyomány és az is zenéhez köthető. Tehát nekem nagyon nagy teret foglal ez az életemben és furcsán tekintenék arra először, ha valaki nem hallgatna zenét, de nyilván elfogadnám idővel, mert nem lehetünk egyformák
2019. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kifejtesben leirt emberre en nem mondana, h sosem hallgat zenet. Amugy tokre megertem, engem se kot le mar annyira, mint kamaszkent.
2019. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, én egy zenekarban játszom, így egy hobbim a zene, évekig tanultam is. Jó, ha a másik örömmel kísér el a koncertre, ha én is játszom például.

De hogy ki Katy Perry azt én se tudnám teljes biztonsággal megmondani... :D

2019. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nagyon furcsállnám, mert számomra fontos a zene, és a zenei műveltség, de ha vonzódom a sráchoz, akkor ez nem ábrándít ki, inkább egy kihívást látnám benne, hogy majd én leszek az, aki bevezeti a zene világába. :'D Tudom, ez kicsit gyerekesen hangzik...de mérne?
2019. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Én éjjel nappal zenét hallgatok, tényleg azzal kelek és fekszek. Biztosan nagyon furcsának tartanám. Nem értem, hogy lehet zene nélkül élni. Sokkal rosszabb lenne az életem zene nélkül :D
2019. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!