Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könyvtárban és kàvézóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban és kàvézóban tènyleg lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Igen szerintem lehet.Én személy szerint imádom a könyveket és szívesen venném,hogyha oda jönne hozzám a könyvtárba egy fiú ismerkedni de csak akkor ha nem lenne barátom mivel most van de amugy tök aranyos dolognak tartanám.(:
2019. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, mindkét helyen szedtek már fel
2019. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet.
2019. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Mindenhol lehet hogyne.


Ha nem olyan férfi megy hozzátok, aki külsőre szimpatikus, akkor csak kellemetlen helyzetet szül.


Egyébként mostanában annyira befordult már mindenki, főleg Budapesten, hogy nem lehet őket megszólítani. Múltkor buszpályaudvaron vártam hajnali 4 kor egy hajnali 6:45-kor induló buszra. Meglepetésemre egy korombeli lány is ott volt. Tök normálisan voltam felöltözve, egy utazótáska volt nálam, épp versenyről jöttem külföldön, de a csaj két óráig telefonált HAJNALI 4-kor, vagy nyomkodta a telefonját, csak hogy ne szólíthassam meg. Lehet csak félt szerencsétlen és tudom, hogy ettől megszólíthatom, de nekem minden kedvem elment, ehelyett ott vártunk két órán át a hidegbe síri kussba. Gondolom neki is jó volt. Buszon is már melléd ülnek, mindenki nyomkodja a sz** telefonját non-stop, vagy zene fülbe és másik meg b**szódjon meg. Én már unom.

2019. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha nő vagyok akkor is úgy gondoljátok, hogy lehet ismerkedni?
2019. okt. 11. 19:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #4-es. Mielőtt befordultságot kiáltasz, elárulom, h foglalt nőként máshogy nem lehet elkerülni a kéretlen "ismerkedőket"...
2019. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a telefonját nyomkodja, még zebrán való átkeléskor is, 1 k**úrva percet nem bírnak ki.


Már lassan aki melletted ül 1 méterre , már annál is nagyobb esélyed van ha neten írsz rá. és egymás mellett ülve írogattok a másiknak....vicces de ilyenné válunk

2019. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

"Ha nem olyan férfi megy hozzátok, aki külsőre szimpatikus, akkor csak kellemetlen helyzetet szül."


Hadd ne érezzem már magam kellemetlenül, hogy nem ismerkedem számomra nem tetsző pasikkal. Te nyilván olyanhoz mész oda, aki tetszik. Viszont ha ráérek, akkor szívesen beszélgetek mindenkivel, aki normális.

2019. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De jó hogy itt személyeskedtek amit meg kérdezek le se sz@ rjátok.
2019. okt. 11. 20:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2019. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!