Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könyvtárban és kàvézóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban és kàvézóban tènyleg lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 19:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

#6


Honnan veszed, hogy ismerkedni akarok. Nem lehet hozzád szólni, mert istenség vagy, vagy mi van? Nem feltétlen azért szólok egy nőhöz, hogy leszopjon végre valaki, hanem mert jeles esetben a hidegben várakoztunk két órán át síri csendbe, beledögölve az unalomba, ahelyett, hogy mondjuk kommunikáltunk volna, hogy teljen az idő. Lehet csak egy kedves gesztus, lehet olyat mond amiből tanulok, ezer egy értelme van kommunikálni. Ez, hogy falakat építünk, azon csodálkozom minek mentek ki még az utcára. Otthon a pároddal lehet éjjel nappal szórakozni, aztán van kaja rendelés, van ruharendelés, nehogy kegyed megmerje valami pofátlan alak szólítani ... Komolyan mondom kész vicc.

2019. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

#8


Nincs ezzel semmi baj, de ezt a hazudozást unom már. 10-ből ha 8 férfi oda menne egy ilyen helyen hozzátok, nem sülne ki belőle jó dolog, mert nem szimpi. És nem mindenki azért megy oda egy nőhöz, hogy feleségül menjen hozzá, könyörgöm.

2019. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

" nem sülne ki belőle jó dolog, mert nem szimpi."


Mit jelent a "jó dolog"? Max. azt mondja, hogy nem ér rá. Mi ebben a rossz? Tudomásul veszed és kész.

2019. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Én személy szerint soha nem szabadidős programként járok könyvtárba, hanem vagy beülök tanulni, vagy pedig céltudatosan, egy adott könyvért megyek. Előfordul, hogy reggeltől estig ott vagyok, tanulok, párszor leszaladok kávézni és pihenésképpen egy fél órát csendben, egyedül ülök vagy elolvasom a híreket, youtube-on nézek valamit. Szóval én személy szerint krvára ideges lennék, ha valaki odajönne hozzám ismerkedni és megzavarna a vizsgára készülős rutinomban, de ettől még lehet, hogy másnak tetszene a dolog.
2019. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Én értem kedves #11., az az igazság, h nekem ezt mondták más női ismerőseim, rokonaim. Én magam nem nyomkodom állandóan a telót, ill. foglalt sem vagyok. :) Nadena, nekem ezt mondták, h fülcsi bedug, stb, mert.., ezért.
2019. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

#11 Te azt írtad, a csaj telefonált meg telefont nyomkodott (ki tudja, az mit takar, chatelést, e-maileket, bármit). A csaj nem unatkozott, te unatkoztál marhára és lettél ideges, hogy ő nem akar a társaságod lenni.


Egyébként a könyvtár szerintem annyira nem jó ismerkedő hely. Kávézó hagyján, az elég neutrális közeg.

2019. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Talán.
2019. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
#16 Igen, te ott voltál nyilván tudod, én meg vak vagyok, nyilván nem láttam mit csinál és süket is vagyok. Már semmiről nem tudsz beszélgetni, amikor meg letették a menüz húzta fel-alá. Nyilván nagyon elfoglalt volt és lekötötte :)
2019. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!