Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőtársaim, nektek hogy sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, nektek hogy sikerült rendes, figyelmes, intelligens férfit találni, aki magatokért szeret és nem a külsőségek érdeklik?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keresve.
2019. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kerestem, nem görcsöltem, nem foglalkoztam vele, anélkül is boldog voltam. Ismerkedni csak "tét nélkül" ismerkedtem meg emberekkel, rendezvényeken, itt-ott, haveri körben, de soha nem párkeresési céllal. Nyitott voltam, barátságos, játszmáktól mentes, minden helyzetben önmagam adtam, ennyi. Van önismeretem, tudom, mit akarok és mivel nem tudok együtt élni, jó az emberismeretem is, anélkül nem is működne.
2019. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

4-5 évig szívtam és kíméletlenül válogattam. Fogalmam sincs, hogy sikerült, sokat keresgéltem, sokat ismerkedtem és közben valahogy megtanultam, hogy mi a fontos nekem, mitől működik egy párkapcsolat és mik azok a tulajdonságok, amikkel vagy amik nélkül nem tartana az egész tovább egy évnél.


Sok pofon kell és sok, nagyon fárasztó és idétlen embert kell lerázni magadról. És közben nem csak szűrni kell jól megtanulni és nem belesétálni bizonyos csapdákba (ha lehet ilyet mondani), hanem neked is meg kell érned arra, hogy ne csak a fejedben legyél olyan ember, akivel nem katasztrófa együtt élni. Rajtam nagyon sokat fejlesztett ez a pár év, sok esetben lerángatott a földre, hogy észrevegyem, miben kell még nekem is dolgoznom magamon, sokszor meg pont azt tanultam meg, hogy mit nem szabad hagynom, miből nem szabad engednem semmiképp.


Aki ezekre a változásokra vak és csak durrbele keresgél, századszorra is elkövetve ugyanazt a hibát és szivatva magát ugyanazzal az embertípussal, annak még sok dolga van. Aki nem is nyit mások felé, annak mégtöbb.


Amúgy szereti a külsőmet is. Nem az a legfontosabb neki, de az naiv ábránd, hogy egy kapcsolatban, ahol van testiség is, meg lehet feledkezni a testedről.

2019. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Goa partin"
2019. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Úgy találhatsz, ha te sem a külsőségeket figyeled a pasin. De valószínűleg egy figyelmes, intelligens ám átlag alatti külsejű pasi neked nem kéne.
2019. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Őszintén. Gondolom szerencsés voltam. Nem kerestem, éppen párkapcsolatom volt, amikor megismerkedtünk, szóval nem igazán voltam nyitott a dologra :D Egyszerűen csak találkoztunk, megtetszettünk egymásnak és ennyi. Magamat adtam, hiszen ilyen szituációban miért is kellett volna szerepet játszanom, tét nélkül csak jól éreztem magam vele. Én sosem fektettem irdatlan melót a párkeresésbe, úgy voltam vele, hogy ha összejön, jó, ha nem, az se baj, tehát nem igazán stresszeltem rá a kérdésre sosem.

Azt viszont én sem mondanám, hogy a külsőségek nem érdeklik. Engem is érdekelnek. Mindenkit érdekelnek a külsőségek. A fizikai vonzalom elengedhetetlen egy párkapcsolatban, ami pedig a külső vizuális ingereknél kezdődik. Más kérdés, hogy ez önmagában elég-e bármelyikünknek is, vagy kicsit továbbtekintünk a felszínes információkon.

2019. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2019. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
felregisztráltam társkeresőre. Nem bántam meg.
2019. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Úgy, hogy nem kerestem, és akadtam rá kétségbeesetten az első jöttmentre, aki a legkisebb érdeklődést is mutatta irántam.
2019. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy én ugyan ilyen vagyok csak nőben. Hasonló hasonlót vonz, mindig is csak ilyen partnereim voltak.

Ami még számít, hogy ismerem önmagam és rohadt magasan vannak az elvárásaim. Ha nincs "tökéletes" akkor inkább egyedül vagyok. Ha nem varázsol el rövid időn belül akkor nem jövök össze vele stb stb.

2019. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!