Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes külföldi feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes külföldi feleséget keresni? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tinderezek már egy ideje, volt pár rövidebb kapcsolatom, de ezeknek a magyar csajoknak semmi se jó. Ha túl odaadó vagy, azért dobnak ki, ha nem vagy az, akkor azért. Belefáradtam, hogy nem becsülnek semmire. Mostanában pedig még nem hogy egy randi, de még egy épkézláb beszélgetés sem jön össze Tinderen, hiába van 30 matchem egy hétvége alatt. Olvastam itt, hogy sok külföldi nő mindent megadna egy jól szituált, valamivel az átlag feletti kinézetű férfiért, és talán az értékrendjük is a helyén van. Érdemes vajon belevágni, és direktben úgy megírni a bemutatkozásomat, hogy nem ide valósi feleséget keresek?


28F


2019. okt. 15. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen egyetértek veled! És nem kell külföldre szaladni, a felvidéki-erdélyi-vajdasági csajok előtt le a kalappal. Határon túli magyarokra gondolok.


A magyar csajok...tényleg hagyjuk. NEM nőgyűlölő vagyok, egyszerűen én is ezt láttam, most gyönyörű magyar felvidéki feleségem van. Hetente négyszer tornázik, mellesleg karatebajnok volt. Nem látszik rajta a gyönyörű kétéves kisfiunk terhességi időszaka.


És intelligens, jó értékrenddel.


F, 42

2019. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az exem pl. Brazíliából szerzett magának feleséget. Amint megvolt az EU-s állampolgárság, már lépett is tovább. A férjem egyik munkatársának filippín felesége volt, ő is jól meg lett kopasztva. A volt szomszédom csángó felesége huszonévesen odaszült neki 3 gyereket, dolgozni azóta se hajlandó, egy igazi veszekedős hátisárkány, aki még a saját anyjához sem engedi el a férjét. Meg a 8 általánosával nem túl művelt. De legalább jól főz.
2019. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy elég nehéz, mivel kevés olyan eu ország van, ahol rosszabbul élnek, mint mi és pont ide vágynak. Eu-n kivulrol meg csak ugródeszka leszel.
2019. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ne csak elmaradott országokban gondolkozzatok, a nyugat-európai csajok is sokkal normálisabbak.
2019. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Jajjj már persze a magyarok annyira rosszak. Érdekes mód nő társaim, mind ugyanezeket mondják a magyar pasikra és inkább külföldön keresgetnek. Mert “minden magyar pasi k*cs*g” na akkor hogy is van ez ? Nem nemzetiségtől függ. A párommal két éve együtt vagyunk, (jó igaz nem tinderről) mindketten magyarok vagyunk és semmi probléma nincs. Mondjuk mert nem keresgéljük őket, hanem megoldjuk.

Szerintem mindenki tegye félre a magas elvárásait, sehol nincs rá garancia, hogy nem használnak ki, vagy örökre szeretni fognak.

2019. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Előző voltam. 23/L
2019. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ne csak elmaradott országokban gondolkozzatok, a nyugat-európai csajok is sokkal normálisabbak."


És hány svájci, francia, svéd, stb. lány vágyik arra, hogy Kiskunlacházára költözzön és férjhez menjen egy magyar pasihoz?

2019. okt. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7: Arról fogalmam sincs, én Budapesten élek. A praxisomban volt eddig francia, német, osztrák, szlovén, spanyol meg norvég csajom is, készséggel utazgattak ide mind.
2019. okt. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"És nem kell külföldre szaladni, a felvidéki-erdélyi-vajdasági csajok előtt le a kalappal."


Egy határon túli magyar barátnőmet figyeltem egyszer Tinderezés közben. Amíg nekem a pasik kb 60%-a tök korrektnek tűnt és simán jobbra húztam volna őket, ha élnék ilyen alkalmazásokkal, addig neki mindenféle túlzás nélkül 100-ból 1, maximum 2 tetszett (és ők tényleg a férfi fehérneműmodell típusú pasik voltak). Tudom, hogy nem számít, mert mindenki olyan elvárásokat támaszt, amilyet csak szeretne (legfeljebb a végén senki nem tudja majd őket megugrani), de érdemes hozzátenni, hogy ugyan egy csinos, ápolt nőről beszélünk, de azért messze nem egy instamodell kategória, aki után megfordulnának a férfiak. Szóval ennyit a magyar nők hatalmas igényeiről és arról, hogy a határon túli magyaroknak mennyivel reálisabb elvárásaik vannak.

2019. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen. A magyar nők a női nem legalját képviselik. Eddig minden normálisabb barátnőm külföldi volt.
2019. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!