Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes külföldi feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes külföldi feleséget keresni? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tinderezek már egy ideje, volt pár rövidebb kapcsolatom, de ezeknek a magyar csajoknak semmi se jó. Ha túl odaadó vagy, azért dobnak ki, ha nem vagy az, akkor azért. Belefáradtam, hogy nem becsülnek semmire. Mostanában pedig még nem hogy egy randi, de még egy épkézláb beszélgetés sem jön össze Tinderen, hiába van 30 matchem egy hétvége alatt. Olvastam itt, hogy sok külföldi nő mindent megadna egy jól szituált, valamivel az átlag feletti kinézetű férfiért, és talán az értékrendjük is a helyén van. Érdemes vajon belevágni, és direktben úgy megírni a bemutatkozásomat, hogy nem ide valósi feleséget keresek?


28F


2019. okt. 15. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ne csak elmaradott országokban gondolkozzatok, a nyugat-európai csajok is sokkal normálisabbak."


Persze, és pont egy nyelvi problémákkal küzködő, Magyarországon élő pasival fognak ismerkedni :D

2019. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

@39%: ". Eddig minden normálisabb barátnőm külföldi volt."


Ugyan, semmilyen nőd sem volt még.

2019. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A külföldi nőknek is jóképű, sportos, pénzes férfi kell.


Na igen a 175 cm/110 kg , meg a magyar 200 ezer nettó átlagbér nem épp vonzó egy külföldi nőnek. 😂

2019. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

190+ vagyok, 83 kiló, és éppen egy nagy átalakuláai folyamat közepén vagyok, jövő nyárra izmaim is lesznek, és közel nulla zsír.

Jól keresek, saját lakásom van Bp-n, és autóm.

2019. okt. 16. 11:07
 15/17 A kérdező kommentje:
átalakulási*
2019. okt. 16. 11:08
 16/17 anonim ***** válasza:
11: küzködő meg a nyelvi problémák?? :D
2019. okt. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lannyal randiztam Magyarorszagon es egyinek sem kellettem aki nekem kellett volna.

Aztam megismerkedtem a felesegemmel, nem parkapcsolati celbol ismertuk meg egymast de egymasba szerettunk esosszekoltoztunk, osszehazasodtunk.


En azt tanacsolom hogy utaz kulfoldre.

Ami sokat segit az a kulonlegesseg varazsa. Ha a no szerint kulonleges vagy akkor felfigyel rad.

Ha Londonba mesz ahol sok a kulfoldi akkor csak 1 leszel a sok kulfoldi kozul.

Menj egy olyan helyre ami nem tipikus kulfoldi turista paradicsom, mert ott jobban feltunik ha valaki nem helyi.

Irtad hogy van hazad pesten, autod, gondolom van penzed utazni is egy kicsit.

2019. okt. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!