Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban több lenne a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban több lenne a férfiak között a sikertelen incel ha igen miért vagy nőknél is ugyanannyi incel van csak a férfiak hangosabbak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 07:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem. Csak a nők nem hibáztatják a férfiakat. Ennyi. Ez a különbség. Én ismerek ronda lányt,senkinek sem kell. Nem is hibáztat másokat. El van egyedül. Ezt kéne tenni az incel férfiaknak is. El lenni egyedül. Ha nem jut nő akkor nem jut. Amúgy sem osztogatják azt.
2019. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

A nők és férfiak között már biológiai okokból is különbség van. A férfiak átlagban jobban igénylik a szexet, meg nekik nem probléma fűvel fával összefeküdni, míg egy nőnek igen, mert egyrészt fennáll a terhesség veszélye, másrészt a nőket inkább lenézik emiatt.

A nő nem érzi magát sikertelennek amiatt, hogy nincs pasija, vagy szexpartnere, mivel nem igényli ezt úgy, mint a férfi. Talán ez az oka annak, hogy a férfiak tepernek s nem értik, hogy miért nem megy bele könnyen a játékba.

2019. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%

Az a helyzet, hogy a mai világban a csúnya nőket is megdugják.


Én mindig is félelmetesnek találtam az olyan helyzetet, amikor pl. diák koromban hallottam vissz, hogy a Jutkát - aki egy dagadt, ronda nő volt - XY is megdugta.


A nők közt tehát azért nincsenek incelek, mert ígyis-úgyis találnak pasit. Lehet ezt tagadni, ez tény. Jutka csak egy példa volt a sokból, amit életem során láttam.


Egyszer én is megdugtam egy kevésvé szép nőt, mert kanos voltam, de ma már letagadnám azt a csajt...

2019. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Nők között nincs incel. Minden nő pillanatok alatt talál magának párt, ha akar, még a legcsúnyább is. Legfeljebb a saját igényeik korlátozzák őket ebben.
2019. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
A női inceleket szokták femináciknak hívni.
2019. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
az a különbség, hogy a csúnya nőket azért megdugják
2019. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Na megjöttek a férfi incelek 😂
2019. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Ja várj. Nekem ki kellene gúnyolnom az incel férfiakat. Akkor tehát ez igaz! A ronda nőnek is nagyok lettek az igényei és bárkivel lefekszik. A férfiak ha nem gazdagok és jóképűek akkor esélyük sincsen párkapcsolatra!
2019. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De a csúnya férfiak is úgyanúgy szexelnek mint a csúnya nők
2019. okt. 16. 07:58
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

#7


Nem vagyok incel. TÉNYKÉNT írtam, azt, amit. Én is megdugtam egy csúnyácska nőt egyszer, amit már letagadnék. Ha kanos egy pasi, akkor olyan dolgokat is megtehet, amit normál állapotban nem. Ehhez nem kell incelnek lenni.

2019. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!