Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban több lenne a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban több lenne a férfiak között a sikertelen incel ha igen miért vagy nőknél is ugyanannyi incel van csak a férfiak hangosabbak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 07:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

a 13-as jól leírta


az pedig, hogy a "férfiak is ilyenek :) :)", nem érv ellene

2019. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

Az már level 100 incelség (bocs, MGTOW), mikor megidealizálod, hogy az a saját fajtársaid fele képtelen érzelmekre meg szeretetre. Mert bizony a nők nem egy másik faj, és ők is hibáznak, érdemtelen embereket szeretnek időnként, ugyanúgy, mint a férfiak is.


Egyébként szerintem az MGTOW lenne a legjobb megoldás, azaz menj, és ne érdekeljenek a nők. Csak éppenséggel általában mindig az ilyen zakkantak dobálóznak vele, akik inhumánnak látják a nőket, és próbálnak valamiféle bosszút állni "kollektívan" ("sírjon csak, amikor megdugtam és kidobom" - érdekes, az egyéjszakásaim sosem értek úgy véget, hogy valaki sírt, mert nem beszélek velük bunkó paraszt módjára). Ez nem igazán "going your own way"; mész arra, amerre majdnem mindenki, csak közben köpködsz is. Mert ha elveszed a klassz kis nevét, ez ugyanaz, mint a 2000-es évek elején popularizált szingliség ("légy sikeres, szexelj érzelmek nélkül, nézz ki magabiztosan, élj magadért!"), csak egy réteg nőgyűlölettel.

2019. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves 22-es. 13-as vagyok.

Pontosan erről beszélek, alapvető értelmezési probléma van (most h szándékosan, vagy tudat alatt) benned és köztem. Amíg én leírtam, hogy h a fajtársaid 90%-a semmi mást nem akar másik embertől, mint "oldja meg az életét", "vállaljon felelősséget a nőért is", biztosítsa neki a "jót", legyen az bármi, egyszóval egy csicskát, addig ezeket az embereket mellőzöm az életemből, ha fiú, ha lány. Én nem tehetek arról, hogy te és más nő (és 1-2 visszamaradott 30éves teenager fiú) is így gondolkodik. Nekem soha de soha nem volt még olyan tapasztalatom nővel (és hidd el, nem 2-őt próbáltam ki), aki tett is volna be valamit a kapcsolatba, azon kívül h "van, és létezik", és nem csak elvárt, vagy burkoltan követelt. Megéri az elvárásokat teljesíteni valakinek azért a reményért, hogy majd gyerek, család, ez az? Nem, nem éri meg. Azért nem, mert csak a férfi tesz bele, és csak ő veszíthet, mert nálam is lesz jobb, tőlem is el lehet válni, fenyegetni h te jogot tartsz vki más dolgaira, csak azért mert "vagy" és a másikat ismered. Nem érdekelnek a kettős mércék, sem az amit leírtál, mert nem fedi a valóságot. Amit te leírtál azt a média sugallata, h mi a "trendi", mi a "menő". Engem ez hidegen hagy. Tudod miért? Mert teszek rá. Nem ismerem a "celebeket", nem tudom ki az a VV Ádámcsutka, és nem is érdekel. Azt se h mi lenne a menő. Ami fontos, hogy stabil, nyugodt életet éljek, s ebbe nem fér bele egy másik embernek a kiszolgálása, mert több fájdalommal jár mint pozitívummal. Ezt meghagyom másnak, akik még naivak és hisznek a nőkbe vetett álmokba, amiket elhitettek velük, hogy a nők milyenek. 80%-a nem tud főzni, még egy rántottát sem. Dolgozni nem akar, mert azt hiszi 5kor lejár a munkaidő azt hazamegyünk. Abból nem kell építkezni. Ez nem az USA, ez Magyarország. Kivétel nyilván van, de az pont ezért kivétel. Egyébként amit meg leírtam, h bármelyik fekszik, bármire kapható, csak pénz, idő és megtévesztés kérdése, te ezt "trendinek" vetted. Nem trendi, csak másra nem jó. Én tehetek erről, h ilyenek lettek a "nők"? Nem. Lehet élni az rtl klubban, lehet instagram alattvalókat keresgélni, mert ugye az a legfontosabb, h az egyéni kicsinyes önös érdek, h érezzük magunkat királynak, h mindenki a lábunk előtt hever, vagy lehet ütni az asztalt, h "de neked jár", ez engem személy szerint hidegen hagy. De mivel van szemem látom mit művelnek a nők, s köszönöm, hozzá tenni az életemhez csak negatívumot tudnak. A többségnek jó egy 30m2-es albérlet is, vagy még az se, csak várja h majd a férfi megoldja, "különben nem férfi". Igen, aki férfi (és nem fiú) az megoldja, de neked ott max addig lesz helyed amíg azt a férfi akarja. Te egy másik ember által biztosított javakról nem fogsz dönteni. Kereshetsz lúzereket, vannak, neked jók azok is, azt ugrálhatsz az f-es körhintán jobbra balra, s majd 30-40 felett rájössz, h valami nagyon nem jó. Azt mondják, egy társadalom olyan, mint a benne élő nők. Mivel a nők után mennek a férfiak, ez kihat a társadalomra. Szomorú, de valóságos. Ha már egyenlőség van, legyen az, amit vettél azt eszed, vagy ha köpködsz egy férfit, ne csodálkozz ha pofán vág, elvégre ha téged köpködnek ugyanígy reagálsz.

2019. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Az már level 100 incelség (bocs, MGTOW), mikor megidealizálod, hogy az a saját fajtársaid fele képtelen érzelmekre meg szeretetre."

Ezt nem állítottam, csak azt, hogy "képtelen más személy iránti érzelemre", csakis kizárólag saját maga irányába ( milyen rossz, mert a férje ilyen olyan amolyan, ő mennyire unatkozik, neki több jár, ne add le a színvonalat, stb...). Ismerős, vagy linkeljek be ide olyan válaszokat, amikben az itt lévő kérdéseknél így reagáltak? Elárulom, 1-1ig nő adta a választ. Akkor miről beszélünk? Ezért mondom, értelmetlen vitatkoznunk...

2019. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Jól hazabeszélsz itt magadnak, és a gyakorit akarod hozni, mint reprezentatív példa? Szerintem próbálj komolyabban, és azonnali elzárkózás nélkül olvasni ilyen témákról értelmes női íróktól, és rájönni, hogy nem különböző világok vagyunk, csak különböző dolgokat néz el a rendszer nemeknek. Nőknek is érdemes olvasni értelmesebb férfijogi\ügyi dolgokat, csak a legtöbb MGTOW oldal meg felhasználó még nekifutásból sem ugorja meg a szintet.
2019. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!