Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban több lenne a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban több lenne a férfiak között a sikertelen incel ha igen miért vagy nőknél is ugyanannyi incel van csak a férfiak hangosabbak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 07:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem igaz ez. A csúnya férfiaknak nem jár szex mert frusztráltak és csórók. Szerintük igazi szerencsétlenek.
2019. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%
De. Ez incel gondolkodás. Tehát incel vagy mert másokat hibáztatsz. De ha ennyire utálod ezt a világot nem kötelező benne lenni. Ahogyan az életet sem kötelező leélni.
2019. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%

Én felépítettem magamnak egy birodalmat, luxus élet, jó mód, jó test, stb.. csak magamnak élek, s telibe letojom h melyik férges némber próbál hozzám csapódni. Amióta rájöttem, h a nők nem képesek szeretni egy másik embert, csak magát egy életérzést, azóta úgy is nézek rájuk mint 1 eldobható szemétre. Soha a büdös életbe nem fogok én nőszemélynek kedveskedni önzetlenül többet. Elérték a céljukat, ez van. Mint tudjuk, nem a másik személyhez vonzódnak, hanem a személy által megtestesített életérzéshez (gondtalan élet, jól kinéző hapsi, fel lehet vele vágni, lehet villogni, mert "én" "én" "én" neki jár). Hát nem. Az jár amit teremtett. Semmit? Akkor az. Szexre meg bármelyik kapható, még az is amelyik azt állítja nem, azt reggel meg megy a sírás mikor kirakom utána. Idő kérdése minden. Incel vagyok? Nem. Inkább MGTOW.

[link]

32f

2019. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
#13as mond valamit.
2019. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
#13 Jaj, persze, mert a férfiak szentek és önzetlenül szeretnek, nem használják ki a nőket. Annyira unalmas már ez az álszent vinnyogás:)
2019. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban, ha leírom, hogy azt eszed amit veszel, akkor én a szemét :) Pedig rám is ez vonatkozik, abból főzök ami van. Kettős mérce, s újjal mutogatás, azonnal jön a de a férfiak se szentek... Nah pontosan ebből lesz elege a férfiaknak. Akikkel meg te kerülsz kapcsolatba, azok a szemfényvesztők, neked azok kellenek. Nyilván azok nem szentek, de te választod őket, mert a nő választ ugye?
2019. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azok a nők, akik nem kellenek semmire, mert tényleg annyira előnytelen külsejűek vagy személyiségűek, általában nem reklámozzák, és nem tömörülnek közösségekbe, mint az incelek. Vannak példák azért nőkre is (pl. a fat positivity Amerikában, ahol nem elég, hogy nem szekálsz valakit a kövérsége miatt, hanem már ott tartunk, hogy vonzódnod KELL hozzá), de azok általában a médiát meg esztétikát támadják, nem az egyéni szintű szextelenségükre koncentrálnak. Egyszerre igaz szerintem az, hogy a férfiak hangosabbak, és hogy nőből is kevesebb van, aki egyéjszakást sem tud szerezni, mert a férfiak elég igénytelenek ilyen szempontból, mert az ő élvezetük általában garantált. Sok csajnak meg elég megoszló tapasztalata van alkalmi kapcsolatokkal meg kapcsolaton belüli szexszel is (mondjuk úgy, hogy a szexuális kultúra sem virágzik itthon).
2019. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Rockarc ***** válasza:
66%

A KSH statisztikai eleg vilagos kepet rajzolnak ki. Az elvalt ferfiak tobbsege ujra tud nosulni. Tehat aki kepes parkapcsolatban elni, az ferfi reszrol meg fogja talalni a parjat. Vagy a masodik, vagy a harmadik, vagy akarhanyadik szemelyben.


A nok kozott sokkal tobb az ozvegy es az elvalt, aki nem hazasodik ujra. Ezert magas a ferfi incelek szama. De azok szepen ki is vannak szelektalva, mert a szemelyiseguk torz egy vagy tobb szempontbol, ami parkapcsolatban elesre alkalmatlanna teszik oket. Nem olyan nagy szamu kozosseg ez, de annal hangosabb, frocsogobb, hisztisebb, termeszetesen az anonimitas maximalis vedelmeben. Az eletben meg bujdokolnak valahol csendben, egyedul.


43F

2019. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Még a legrondább nőket is megdugja valaki. Az is lehet hogy egy jó pasi aki éppen nem bír magával vagy csak szórakozni akar. Sok nőnek ugyanúgy "skalp" egy jó pasi ahogy a férfiaknak egy nő. Szerintem ez a dolog nem függ az illető nemétől.

Én pl férfiként nem dugnék meg akárkit csak mert épp kanos vagyok. Lett volna elég sok lehetőségem rá, de valahogy nem tudnám megtenni, túl szégyenlős vagyok ahhoz és jobban tisztelem magam annál,hogy "lyuk lyuk" alapon mindenkit felpróbáljak. Nekem kell hozzá a bizalom és az hogy valóban vonzódjak az illetőhöz testileg, lelkileg egyaránt.

2019. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
37%
A 13-asnak igaza van. A nők nem képesek szerelemre (sőt, megkockáztatom, szeretetre sem), mindig csak érdekből vannak együtt valakivel. Vagy azért, mert sok pénze van, vagy azért, mert jóképű és státuszt jelent, esetleg mert befolyásos és el tud nekik intézni valamit, de önzetlen szerelemből soha.
2019. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!