Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfin azt látom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfin azt látom hogy sokat néz és/vagy sokáig, esetleg az utcán utánam is fordul akkor tetszem neki, tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Nyilván tisztában vagyok vele hogy ez így önmagában nem jelenti azt 100%-an hogy tetszem neki.

De akar jelentheti azt is? Konkrét személyről van szó, nem random emberekről, olyanról akit viszonylag gyakran látok és olyankor mindig néz.


2019. okt. 17. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves vagy, hogy ez nem egyértelmű számodra?
2019. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Lehet. Vagy furának tart, vagy volt valami rajtad egyszer, amit kiszúrt és megjegyzett.
2019. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Hat ha ismeritek egymast akkor emiatt is nezhetett utanad. Es legalabb biccentettetek egymasnak vagy csak bamult koszones nelkul? :D
2019. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak látásból ismerem így nem szoktunk köszönni
2019. okt. 17. 18:46
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Igazabol neked kell erezned valahol... ha nem egy nagy maskara volt rajtad ami miatt tuti megbamulnak, es a szokottnal tovabb bamul akkor lehet tetszel neki. De ha mar egymast bamuljatok, gondolom jonnie kene a mosolynak es a megszolitasnak is... ez miert marad el? Vagy elkapja a tekintetet mert eszre vetted hogy nezed? Mi a szitu?
2019. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Engem is egy időben bámult egy férfi.Aztán odajött és azt mondta,ne haragudjak,de nagyon hasonlitok valakire és azzal tévesztett össze.
2019. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem legfőképpen mert estem már így pofára. Ott kb ugyanez volt, csak jobban. És szerintem anno annak a férfinak tetszettem mégis koppantam.

Azóta nem merek adni a megérzés dologra.

Van egy megérzésem miszerint igen,gyakran néz, többször mint mások, rendszeresen de ugye erre nem alapozhatok, az is lehet hogy csak ilyen típus.

2019. okt. 17. 19:01
 8/18 A kérdező kommentje:

Amúgy többnyire én kapom el a tekintetem, nem szándékos.

Mindig előre elhatározom hogy ha látom nem fogom, csak aztan sose jön össze:D

2019. okt. 17. 19:02
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
De azért, mert valaki megnéz, nem feltétlen akar tőled valamit. Sokan megnézünk embereket. Főleg, ha felismerjük őket. Ez így nem jelent semmit, ezért van a szemünk. Ha akar valaki valamit, szóljon.
2019. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Lehet olyan vagy mint egy szörnyű baleset...ronda de a szemem nem tudom levenni rólad
2019. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!