Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy majdnem 2 méter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy majdnem 2 méter magasként pont a magas nőknek nem tetszem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Casanova, de azért lúzer sem, voltak már lányok az életemben és volt többéves kapcsolatom is. De erre az utóbbi időben jöttem rá, hogy nekem külsőleg leginkább a magas nők tetszenek, durván olyan 177-178 cm és attól felfelé lévők. Szerintem nemtől függetlenül mindenkinek vannak ilyenek, amik nagy pluszpontot jelentenek számára a tetszésben (hajszín, szemszín, magasság, stb.), nekem most ez lett. Nyilván a belső is számít, nem lennék együtt akárkivel, csak mert magas, ezt nem kell külön mondani. A magas nőktől viszont nem igazán kapok visszajelzéseket, hogy én tetszenék akár csak egy magas csajnak is. Alacsonyabb lányok viszonylag gyakran megnéznek maguknak tetszős tekintettel (amikor valaki több másodpercig bámul, vagy amikor többször rád pillant egymás után), de magas lánnyal valahogy sosem akad össze a tekintetünk így, pedig én sem csak a magasságomat dobom be, mert igényesen öltözködöm, sokszor hallom hogy helyes arcom van és már pár év után az edzés is egyre jobban látszik.


Vagy a magas nők nem annyira aktívak a tetszés kinyilvánításában? Előfordul még, hogy az utcán magas nőt egy vele ugyanolyan magas pasival látok együtt (aki férfiben nem olyan magas, mint a nő nőben). Lehet, hogy a magas nők nem akarnak tőlük magasabb férfit?


2019. okt. 16. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Akikre te pislogsz, azok a magas nők férjnél vannak, nem tetszel nekik, vagy a ruhád alapján nem vagy elég gazdag.

A magasság sokadik szempont.

2019. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl magas nő vagyok, de ettől függetlenül szorongó, önbizalomhiányos ember is, szóval nem nézek meg senkit, nem flörtölök senkivel, nem fejezem ki semmilyen módon, ha valaki tetszik, leginkább rá sem nézek az illetőre. Mondjuk azt pont lexarom, hogy ki milyen gazdag (pláne ránézésre), de lehet, hogy másnál ez szempont, nem vagyunk egyformák. A kérdésre válaszolva nekem személy szerint a velem egy magas vagy kicsit magasabb férfiak tetszenek (180-185cm), de ettől még persze lehet vonzó valaki akkor is, ha magasabb vagy alacsonyabb. Egyetlen ismerősöm van, aki annyira magas, hogy már kellemetlenül érzem magam a közelében (nem tudom pontosan, de jóval 2m felett van), de nála is inkább amiatt van ez az érzés, mert nagyon vékony, aránytalan a teste és kicsit természetellenes benyomást kelt (számomra legalábbis). Mellesleg neki is van (nálam jóval alacsonyabb) barátnője.
2019. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Egyik nap láttam egy 2 méteres nőt egy 190 cm-es férfivel, és jól megvoltak.

Azt gondolom hogy a magas nőket ha csak a magasságra koncentrálnának ez annyira beszűkítené a választási lehetőségeiket, hogy végül ez nekik lényegtelen lesz.

Míg sok alacsony lánynak van magasságmániája, ők sok férfit megkaphatnak, ezért van önbizalmuk is, ellentétben a magas nőķkel, akik lehet azt se tudják hogyan kell flörtölni, mert annyira kevesen próbálkoznak be náluk.

2019. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én kereken 180 magas vagyok, barátom pedig pont 185, szóval nálad még alacsonyabb is.


Szerintem az alacsony nőknek baromira imponáló a magasságod, nem hiába néznek! Hisz sokuknak nem jut magas hapsi, csak távolról csodálhatnak.


Ellenben a hozzám hasonló nők megszokták a magasságot. Exeik és jelenlegi párjuk is torony. :D Minek néznének?

2019. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 válaszra reagálok 180-as nőként. Te nyilván vagy nem vagy magas, vagy nem vagy nő, ha ezt így hiszed. Dehogy próbálkoznak kevesen! Alacsonyabbtól a magasabbig mindig vannak jelentkezők, de van párom.
2019. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy egy magas nő pusztán a magasságodtól nem esik hasra. Az ilyen pincsilányok (<160) szokása pusztán a magasságra nedvesedni. Aki egy fejjel alacsonyabb nálad, vagy hasonlók, azt ez nem hatja meg annyira.
2019. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Barnabas333 ***** válasza:
Én 190cm magas férfi vagyok, látványra tényleg a magas nők a legjobb kinézetűek, de mivel ők az összes férfiból válogatnak a leg elérhetetlebbek is. Nekem csak negatív tapasztalatom van velük. Sokkal jobbak a 160-170cms nők. Belsőre értem most. Persze lehet mákod van és kifogsz egy normális magasat de ezen nem görcsölnék a helyedben.
2019. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
175 cm vagyok, és mindig a nálam magasabb férfiak tetszettek. Mellettük érzem magam nőnek.
2019. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én magas nő vagyok, se az alacsonyabb férfiak, se a magasabbak nem néznek meg az utcán, így kicsit nehéz flörtölni. De nyilván plusz pont a magasságod, mivel te férfi vagy. Válogathatsz magas és alacsony nők között is.
2019. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még a 173 centimmel is megkaptam párszor nálam magasabb férfiaktól, hogy "zsiráf nem kell, köszi". Mert az alacsony a nőies sokak szemében. Nekem nem lenne probléma, ha majdnem 2 m magas a párom. De volt már velem egymagas barátom is, párom is csak pár centivel magasabb nálam. Nekem nem döntő a magasság, csak sokkal alacsonyabb ne legyen azért.
2019. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!