Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 on éves lányok. Ti megnézte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 on éves lányok. Ti megnéztek egy 40 es éves pasit pl az utcán, ha ugyan nem is ti a korosztályotok de sármos? Nem úgy értem, hogy összejönni vele, csak hogy tud-e vonzó lenni a szemetekben egy idősebb férfi?

Figyelt kérdés

[link]


Pl. De lehetne bármi más példa is, mert kinek mi az esete. Nem vagyok negyvenes, csak érdekel h nálatok számít-ee ha 10 plusz évvel idősebb de nem ronda a szemetekben egy férfi, aki nem hagyja el magát.


2019. okt. 17. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2019. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha sármos akkor simán megnézném ,sőt akár 50 is lehet

Annó tesitanárom volt 50+ éves én akkor 16-7 de olyan jól nézett ki hogy jobb volt mint a huszonévesek

2019. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Omg ez a hipszter sármos?

Akkor már értem miért néznek meg a nők, amikor megnő picit a hajam és nincs kedvem borotválkozni, vagy egy normális pólót felvenni..

2019. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én max. 35-ig. Afelett is, de mint embert, tehát nőket is. Idősebbeket is.
2019. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Megnéztem, naná hogy!


Ami azt illeti, eggyel jártam is. Jól nem nézett ki, csak átlagosan, de 5 évet akkor még simán letagadhatott, s van sármja. Ha úgy lenne, vissza is mennék hozzá, de azért, mert szerettem,s ki tudja, talán még most is érzek valamit... Ha vissza tudná, s akarná nyerni a bizalmamat.. (miután ő hagyott el minden magyarázat nélkül..)

Nézni meg... Oh, simán.

2019. okt. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Számít, de nem azért, mert vonzó női szemmel. A szüleimet is ösztönzöm, hogy adjanak magukra és legyenek csinosak az 50-es éveikben is. Hasonlóan vagyok az idősebb nénikkel is, némelyikük nagyon szépen és igényesen fel tud öltözni. Jó rájuk nézni.


Én elismerem, ha valaki jól tartja magát vagy magához képest jól néz ki, akkor is, ha szexuális értelemben egyáltalán nem vonz és szinte biztos, hogy nem kezdenék nálam 5 évnél idősebbel.

2019. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen, naná :D


26 N

2019. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kinézetből nem mindig lehet megállapítani a kort, így nyílván azt nézem meg, akit helyesnek vélek kortól függetlenül. Mellesleg sosem kezdek azon gondolkodni ilyen esetekben, hogy vajon hány éves.
2019. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40-es már nagypapa.
2019. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!