Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert vannak fent a Tinderen ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vannak fent a Tinderen ha?

Figyelt kérdés

Szoval miert vannak fent a pasik a tinderen ha nem irnak talalat eseten sem?

Ha igen akkor egy kolcsonos szia utan behal az egesz?

Ha ki is alakul beszelgetes akkor is 1 nap es annyi?

Ha kellemes a beszelgetes miert nem hiv el ?

Komolyan olyan erzesem van h nekem kellene udvarolni ? De hat en vagyok a no. Azert picit orulnek ha ereznem h esetlehesen meghoditanak. Ne nekem kelljen mar teperni. Mintha pudingbol lennenek a paaikanapsag!


2019. okt. 18. 06:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanezt érzem.Tök sok match, ès nem írnak.

Szerintem többségük azért nem, mert èn kiírtam, hogy kaland kizárva, így pedig nem pálya nekik.

2019. okt. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Csak olyat huzok jobra aki komolyat keres es/vagy ezt gondolom rola.

Erdekes h aki alkalmit az azonnal ir de en koszonok el h bocs de nem ...

2019. okt. 18. 06:12
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom csak a helyes, jó képű pasikkal állsz le beszélgetni. Vagy ők érdekelnek. Ezek után sajnáljalak? Te sajnálnál egy srácot, akinek nem adsz esélyt? Gondolom úgy vagy vele, hogy majd ad neki a 635 ezredik nő úgy is esélyt. Azt általában meg nem kap úgy se.
2019. okt. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy mindenhol arra mennek ma a pasik. Bár nekem az ex barátnőm minden pasijával szexel jött össze és még utána sírtak a pasik idézőjelesen.

Szóval vannak még olyan férfiak akikkel ha lefekszel, nem lép le.

2019. okt. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azt huzom jobbra akinek van nemi elirasa es nekem tetszik. Van normalis kep rola (nem a kutyarol nem a gyerekrol nem a tajrol nem homalyos nem ezer eves) Amugy 35-45 korosztalyban gondolkodom

Miert huzzak jobbra olyan ferfit aki nekem nem tetszik? Gondolom te sem huzol jobbra minden lanyt ? Csak aki tetszik nemde ???



El sem jut a dolog a randiig 😀

Tinderen meg nem lehet szexelni. 😂

2019. okt. 18. 06:24
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Igazság szerint de, mindenkit jobbra húzok. Úgy látszik a mai világba létezik olyan férfi (bocsánat a kifejezésért előre is), de a kutyának nem kell. Mint pl én.

És mivel sikerélményem a 0-án standnál, így evégett is. Persze azért ha valaki nagyon-nagyon nem szimpi, akkor nem kellene. De nem is feltétlen a külső érdekel.


Képekkel sajnos hadilábon állok. Egyik, nem vagyok túl fotogén, nem szeretek fotózkodni.

Másik, hogy sikerült kiesnie a telefonomnak a kabátomból robogózás közbe és keresztül mentem rajta, meg aztán még egy kocsi is. Érdekes módon nem tört össze a teló, de a fényképezője sérült, csikaródott. És így nem túl szép, néhol homályos képeket készít.

2019. okt. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap egy tinderező férfibarátommal ugyanezen lamentáltunk. Matchelt lányokkal, írt nekik teljesen kulturáltan, azoktól meg semmi válasz. Szóval nők is csinálnak ilyet.
2019. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt tapasztalom nőként. Nem írnak vissza, ha igen, akkor is tőlem várják a csodát. Kérdezgetek, válaszolnak is, de vissza nem kérdeznek.

Én is úgy érzem, hogy a nőknek kell udvarolni. Nincs ezzel sem bajom, de közben leírják magukat mert ez full férfiatlan hogy várják a sült galambot.

És viszonylag a jó nők közé tartozom, azonnal talizni is akarnak. De minek? Nem is ismerjük egymást, azt se tudja ki vagyok, mert kérdezni nem tudnak. Helyesírás minősíthetetlen, stílus borzalmas, és gyakran sértő, mondatvégi írásjel nuku.

De azt azért megkérdezi, mit keres itt egy ilyen jó nő, van valami defekt? No comment.

2019. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes mód, nem vagyok írástudatlan, tudok beszélgetni is, de mindenki a külsőm végett offol, mert nem vagyok jó pasi.

De hát úgy látszik a külső többet ér sok nőnek.

2019. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amiért nők ezt csinálják.
2019. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!