Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki segitene megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki segitene megérteni a nőket?

Figyelt kérdés

Mert nekem nem megy. Valami nagyon más gondolat , viselkedési pályán mozognak mint én.

Hiába próbálom, nem értem őket. Vagy tényleg csak hazudni és mosolyogni kell hogy egy nem tökéletes férfi közel kerüljön hozzájuk?



2019. okt. 18. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Mivaaan?


Én sem értek sok férfit és akkor mi van? Ne akard az ellenkező nemet megérteni és boldog leszel :D

2019. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1 de én meg szeretném érteni öket, csak se logikailag, és méginkább érzelmileg nem sikerül a legkevésbé sem.


És tudom hogy valamit rosszul reagálok le , de mikor mindig ugyanabba futok bele akkor az már kicsit unalmas és kiábránditó. Nem szertnék, de kénytelen vagyok valamit változtatni, hiába érzem úgy hogy nekem van igazam.

Semmire nem megyek vele. Vagyis valamit elrontok, és erre szeretnék rájönni...

2019. okt. 18. 13:08
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy "nők". Ott rontod el, hogy valamilyen teljesen más, különleges fajként tekintesz rájuk, pedig egyszerű emberek. Az egyéni különbözőségeken kívül ugyan úgy működnek mint bárki más. Ne úgy tekints rájuk mint nők, hanem mint emberek. Ne úgy akard őket lenyűgözni, hogy ők nők, egyszerűen csak emberek. Ugyan azokat a tulajdonságokat fogják díjazni mint bárki más.
2019. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Lehet meglepő, de a nők nem egyformák.
2019. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Ott rontod el, hogy agyalsz ilyeneken, ösztönből kéne jönni mindennek. Ahogy próbálsz megfelelni, úgy veszted el önmagadat, mondom ösztön. Hány éves vagy? Igazából a sikeres férfiak már 14-5 évesen értik a nőket, szerintem ezt tanulni nem lehet, egyszerűen hormonális dolog is egyrészt.
2019. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Zsoltmester ***** válasza:
27%
Fiatalon nem tudják mit csinálnak, utána meg már leszarják.
2019. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem érteni, használni kell a nőket.

Komoly kapcsolatot akarsz, nem igazán jó hazudni.

Szexet akarsz, akkor a csillagot is lehazudhatod az égről.

2019. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#3 ne haragudj de nem értek egyet veled.


#5 lehet hogy kéne, de a kérdést azért tettem fel mert az "ösztönből"-re csak a vita a válasz.


Tehát teljesen mások az igényeik. Amit nem értek...

2019. okt. 18. 14:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gondolat, viselkedési pályán mozogsz te? Lehet, hogy a hiba benned van, nem a nőkben, és főleg nem általánosságban..
2019. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem gender kérdés. :)


Én úgy vélem, hogy ez inkább személyiség kérdése, nem?

Természetesen tök könnyű beülni az általánosítás kényelmes kis karosszékébe. :)


De ok, most tippeld meg (jó tudom, gagyi játék), azaz kíváncsi vagyok, hogy hova sorolsz nemileg.


-Minden kérdésben érzelmi alapon döntök

-Néha teljesen irracionális dolgokat csinálok

-Sokszor nem lehet megfejteni a valódi okát a tetteimnek, ha binárisan gondolkozol, akkor simán rám szokták húzni, hogy ez a faszi meleg. 😁 (Pedig a nőkhöz vonzódom)

Ennek biztos van pszichológiai hátterű magyarázata nálam, de ez most nem releváns.


Tl;dr: Gondolom meglepő lehet számodra, de én szeretek egyénekben gondolkozni. :) Próbáld meg Te is! :)


41F

2019. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!