Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki segitene megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki segitene megérteni a nőket?

Figyelt kérdés

Mert nekem nem megy. Valami nagyon más gondolat , viselkedési pályán mozognak mint én.

Hiába próbálom, nem értem őket. Vagy tényleg csak hazudni és mosolyogni kell hogy egy nem tökéletes férfi közel kerüljön hozzájuk?



2019. okt. 18. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
A humán nőstény a legválogatósabb állatfajta. Az emberek nagy többsége csak férfiban és nőben gondolkozik amikor párkapcsolatokról van szó,mintha ez a kettő egy lakatlan szigeten élne. Nem , össztársadalmi szinten kell gondolkozni,ahol mindenki összefüggésben áll mindenkivel.
2019. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#9 mostanra már egyértelmű hogy a mai felfogás és életvitel szerint bennem van a hiba.

Csak nem értem hogy miért....


Azért lenne jó tudni, hogy ezekben a vitás kérdésekben miért gondfolkodnak ennyire eltérően a nők

2019. okt. 18. 15:37
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Nők sem értik egymást.. Akkor te mit akarsz?
2019. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Tehát teljesen mások az igényeik. Amit nem értek..."

Kérdező mikre gondolsz konkrétan, milyen igénybeli különbségekre?

"Vagy tényleg csak hazudni és mosolyogni kell hogy egy nem tökéletes férfi közel kerüljön hozzájuk?"

Vannak olyan véglények akik hazugsággal vagy manipulációval èrik el amit szeretnének, sajnos ez az aljas magatartàs mindkèt nem söpredèkère jellemző (elég böngèszned az oldalt és számtalan pèldát talàlsz a jelensègre).

Egyèbkènt szàmomra nem egyèrtelmű, hogy itt a "közel kerülés" az eufemizmus a dugásra, vagy csak egy barátsàgos beszèlgetést jelent.

2019. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 én már egy beszélgetésnek is örülnék ami 5 percnél hosszabb. Dugásról nem is álmodozok...
2019. okt. 19. 14:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen segítenék, de sehol nem írtad le, hogy mit nem értesz. #12-ben célozgatsz valami vitás kérdésekre, de erről sem tudtunk meg konkrétumot.
2019. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szívesen segítek. Meg.b.sszam neked? Csak szóljál és megyek. :)
2019. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!