Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy ki ez a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy ki ez a nő fejemből, ennyitől szerelmes lettem mégis?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős nő. Sok évvel ezelőtt volt köztünk csók, ő többet is érzett, én visszautasítottam. Utána sok évig nem találkoztunk, került. Ma újra láttam délelőtt a Fő téren. 2 barátommak mentünk kávézni, megláttam őt, nagyon jól nézett ki. Ott volt egy hajléktalan a kutyájával a DM előtt, ő leguggolt hozzájuk és megkérdezte, hogy mire van szüksége, vesz neki élelmet van valami ételallergiája, a kutya mit szeret stb és kávézóból láttam hogy 2 nagy táskával jött ki, amit oda adott neki. Alapjáraton nem is nagyon csípem a hajéktalanságot de olyan aranyos volt ez az egész azóta nem bírom kiverni a fejemből és nézegetem a képeit. Szerelmes lettem? Nekem nem mondott semmit, mikor összetalálkoztunk csak köszönt és mosolygott.
2019. okt. 20. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bepróbálkozott mert tetszettél téged olyannyira nem érdekelt, hogy még esélyt sem adtál neki, most, hogy jó nő lett már hírtelen szerelmes lettél. Szerintem csak túl felszines vagy.
2019. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon hihető történet. Most látott először életében hajléktalant? Megkérdezte van e étellargiája, ezután bevásárolt legalább ötezer Ft értékben nekik és még arra is ügyelt, hogy laktózmentes tejet vegyen neki. :Dxd Te pedig végig ott voltál ami legalább tíz pec mire megkérdezi és be is vásárol.
2019. okt. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki, mire vársz?
2019. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!