Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerek egy ronda fickót, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy ronda fickót, jó munkahelye volt mindig, jó női is ezért, tudja róla ezt mindenki, ő mégis úgy tesz mintha szerelmes volna?

Figyelt kérdés
vagy átveri magát,vagy egyszerűen ilyenek az emberek,hogy meg akarnak felelni a társadalmi elvárásoknak:légy kapcsolatba,tégy úgy mintha szerelmes lennél.A prostizókat utáljuk ki
2017. dec. 18. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szóval aki keményen dolgozik az nem lehet szerelmes? :D
2017. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a pénze miatt volt mindig nője,de úgy tesz mintha nem azért lenne saját magát átveri
2017. dec. 18. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akiknek nem okoz gondot, ha átverik őket és tudják is, hogy csak a pénzükért van velük a párjuk, de hogy saját magát becsapja valaki azt nem értem miért tenné?
2017. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
második,leirtam:nyilván ha te egy csúnya férfi lennél de lenne nőd a pénzed miaatt akkor nem mondanád magadnak:csak a pénzem miatt van velem,azt szomorkodnál,ehelyett:biztos azért van velem mert jóképű vagyok meg szeret
2017. dec. 18. 18:45
 5/13 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem az ilyen ember mért nem jár curvákhoz?azok legalább nem verik át,de azt gáznak tartja a társadalom ezért marad kapcsolatba
2017. dec. 18. 18:46
 6/13 A kérdező kommentje:
ez számít a nőknek,legyen jó munkád,keress sokat,legyen autód,tudd furikázni a valagát azt menősködhessen
2017. dec. 18. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Annyira fröcsögsz az irigységtől, olvasni is fáj. Neked semmi közöd ahhoz, ő milyen kapcsolatot keres, a saját házad táján sepregess, ahogy látom, lenne mit.
2017. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert ha valaki kigyúrja magát, őt is átverik a nők?
2017. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem,ha valaki ki gyurja magát,akkor a nő abizti beleszeret,ilyenek a nők,ha bejön nekik valaki akkor úgy tesznek mintha szerelmesék lennének,lehet akármennyire facfej a férfi
2017. dec. 18. 19:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Irigy vagy.
2017. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!