Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányként még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként még egy értelmes kapcsolatot sem sikerült összehoznom, nem tudom merre keresgéljek?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek,itt gyakorlatilag 0 azoknak a száma,akik még értelmesnek számítanak és nem élnek párkapcsolatban.Pedig nem vagyok egy bányarém, teljesen átlagos vagyok. Ti hogy ismerkedtetek hasonló esetben? Netes párkeresést inkább mellőzném, pár ilyen esetből adódó csalódás után.

19/L


2019. okt. 20. 14:14
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
Itt, gyk-en. Exemenk bejött.
2019. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

19 evesen egyaltalan nem gond. Ha 39 evesen nem lesz sose senkid, majd akkor parazz. Elkezdesz dolgozni, megismersz 100 uj embert, uj koroket. Majd lesz valami, nyugodj meg.

Sok sikert. Orulok hogy ilyet olvasni neha azert. Azok a kerdesek mellett a Tini kategoriaban, hogy: “2 fiu meg akar fektetni, melyiket valasszam, a helyest vagy aki szeret?” XD Bar fura, mint irtad nem vagy banyarem, azert a 16-18 eves kori tiniszerelem kimaradt? Mindegy, mondom, no para!

Gyik-et am ja meg lehet probalni de sztem tedd kesobbre.

2019. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jársz valamilyen ügyből kifolyólag nagyobb városba?

A kortársaid hol ismerkednek ott?

Neten nem csak társat tudsz keresni, hanem szerezhetsz új barátokat. Barátok közvetítésével a legjobb ismerkedni.

2019. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Az emberel mindenhol lehetnek gec ik, mindeg az h te hol ismered meg őket neten az utcán diszkóban vagy egy kolbász gyárban. Mindentől messze laktam külföldön neten kerestem de valahogy a rendes társkeresőhöz nem volt undorom, mert hát az egy húspiac nevetséges és undorító is. Itt kezdtem el beszélni egy lánnyal akivel össze is jöttem, nagy szerelem volt de távkapcsolat révén nem tudtam igazán megismerni. Mindent megtettem érte de semmit se kaptam a végére tőle, megzakkant és félre ment.... nézd meg kivel állsz szóba mert a rendes emberek is lehetnek őrültek még ha az első percekben nem is látszik.
2019. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam is ugyanez a helyzet,kisvárosban élek,ilyen bulis, piás,cigis helyek nálam kizárva más meg nincs.

neten pedig most is próbáltam ismerkedni egy lánnyal, 3 hónapig írtunk majdnem, mire megbeszéltük a talit, már nem válaszol :(

23f

2019. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!