Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok értelmes gondolkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok értelmes gondolkodású nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy akárhányszor próbáltam ismerkedni, mindig kifogtam az olyanokat, akiknek lételeme az, hogy minden hétvégén bulizni járjon, az olyanokat akiknek 25 éves korára két gyereke van, 2 különböző pasitól és bárkivel együtt élne kb csak azért, hogy a gyerekeit eltartsa valaki, mellette fűvel fával csalja az illetőt. Vagy olyan típusú csajokat, akik folyton az exükről beszélnek, hogy így vert, úgy vert, aztán meg is hozzá mennek vissza. Valahogy ebből én már jó pár éve, hogy eljárjak diszkóba például, mert ott is csal a magamutogatós, mindenkivel kavaró, irreális elvárásokkal rendelkező “hölgyek” vannak, akinek ha nem fizetem a legdrágább italt, nem vagyok egy kisportolt alkat (átlagos alkatom van), nem virítom a BMW kulcsot, nem látszik rajtam, hogy tehetős vagyok, rám se néznek. Hol lehet normális 25-30 közötti csajokkal ismerkedni, ami nem diszkó, nem kocsma... stb? Akik az ember belső értékeit is nézik és komolyan gondolkodnak a koruknak megfelelően? 29/f
2019. júl. 10. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az internetet hanyagold, mint opció, még a "normálisabb" társkeresők sem érik meg. A valóság a legjobb, minőségi helyeken nagyobb esélyed van, persze akár lazább programok által, ami nem olyan komoly, de mégse kocsma szint. A lényeg, hogy az érdeklődési köreidnek megfelelően válassz. Pl. színház, kiállítások, sportolás (sok edzőteremben vannak csoportos órák), kiránduló csoportok, tanfolyamokon (akár nyelv, vagy festészet, rajzolás, bármilyen hobbi), gaming közösség (ehhez kell internet sajnos), akár parkban is leszólíthatsz valakit kutyasétáltatás közben, járj el kávézókba minél többször, ülj be egy könnyvel vagy laptoppal, meg fogod látni idővel, hogy kik a visszatérő arcok. A legkézenfekvőbb ha van egy baráti társaságod, könnyebb programokat szervezni és ezáltal ismerkedni, de nem direktbe és mindenben a lehetőségeket keresve, mert az erőltetett. Az időn múlik minden és hogy lazán kezeld. Abból sok jó nem szokott kisülni, ha minden áron szeretnél valakit megfogni. Illetve merj egyedül is elmenni ide-oda, szintén egy fontos kulcs.
2019. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1-es írta a kirándulós csoportot. Hát nem tudom. Mivel járok akár egyedül is túrázni, így egyszer erőt vettem magamon és probaként jelentkeztem egy ilyen programra. Nem szeretnék senkit befolyásolni, vagy az ilyen programok ellen beszélni, mert kirándulni nagyon jó, de azért az egy kicsit erőltetett volt. Alapból több volt a fiú, mint a hölgy. Nem mindenki készült úgy hogy a program egy kirándulás lesz. Én jól szórakoztam, de sok időt nem pazarolnek rá még egyszer. :)


Az alap kérdéshez visszatérve volt barátnőmet például teljesen véletlenül ismertem meg. Így nem hiszem, hogy erre van olyan hogy jó recept, Tuti tipp, de az tény, ha nem bulizós hölgyeményt szeretnék megismerni, akkor nem szórakozóhelyen keresem. :)

2019. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az interneten ismerkedtem meg a jelenlegi párommal,de a tapasztalatom az ,hogy nagyon résen kell lenni.Nem is vettem komolyan egy ideig aztán úgy alakult hogy 5 éve együtt vagyunk.
2019. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A társasági programokról is van sajnos rossz tapasztalatom.

Ezt már észrevettük haverokkal is többször, hogy mindenki a párjával érkezik... Így ugye meg az esély 0% az ismerkedésre.

2019. júl. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!