Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elegendő egy kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elegendő egy kedves, értelmes, igényes lány ahhoz, hogy férfiak álljanak sorba kis túlzással a lábai előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő/lány azért sír és kesereg, hogy egy férfi se néz rá vagy éppen komolyabb párkapcsolatra senkinek sem kell. Ennek az okán sokat gondolkodtam.

Eléggé későn érő tipus vagyok 21 múltam amikor lett párom. Persze véget is ért a kapcsolat viszonylag rövid időn belül. Utána sokat agyaltam azon, hogy mi teszi a nőt igazán vonzóvá és komoly kapcsoalatra alkalmassá.


Rájöttem, hogy igényesen öltözködni (már mint nem szakadt és kinyúlt ruhákban járni, szóval semmi értelmetlen pénzkidobás) és pozitívan szemlélni a világot már hívogató a férfiak számára. Egy kis kislányos cukiság, életvidámság, céltudatosság a munka terén, de közben család tervként való említése bármelyik férfi számára megnyerő. Főleg ha még megemlíti hogy önfentartó és nem a szülei tartják el már lassan verhetetlen lesz a "piacon". Az pedig hab a tortán ha támogató vagy és rajongsz a férfiért.


Számomra érdekes, hogy én ilyen vagyok őszintén és tiszta szívből és ennyi elegendő :D Nem vagyok lelkisérült sem. Nem panaszkodok, elég sok férfit könnyedén megfogok, pedig nem feltételen párt keresek. MI a véleményetek, tényeleg elegendő mindez? Egyeltalán számotokra értéknek tekinthető?



2019. máj. 11. 00:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az ilyen nők jönnek be, mint te is, de kirészletezem picit jobban:


Érzelmes: Mélyérzésű, gyengéd, kifinomult, érzékeny, szenvedélyes


Törődő: odaadó, figyelmes, készséges, gondoskodó, precíz, szorgalmas


Spontán: gyermeki, lelkes, játékos, nyitott, aktív, energikus, vitális, cserfes


Hűséges: elkötelezett, lojális, állhatatos, tartással bíró


Kommunikatív: beszédes, éerdeklődő


Művelt: olvasott, tájékozott, összetett gondolkodású, elemző, gondolkodó, intellektuális, jó humorú szóval zusammen: intelligens


Értékrend: konzervatív/régi vágású, hagyománytisztelő, felelősségteljes, megvesztegethetetlen, nem manipulálható.

2019. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Visszakérdezek: Mi mást várna el egy egészségesen gondolkodó férfi egy nőtől? :)
2019. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"pozitívan szemlélni a világot"


Igen. Egyébként férfiként is, nemtől függetlenül a pozitív kisugárzás vonzóvá teszi az embert.

2019. máj. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ez így van. A gond akkor van, ha a nő nem értelmes, ezért az igényei elszálltak és a sorban álló férfiakat lenézve és semmibe véve elkezd panaszkodni és áldozatnak beállítani magát. Ilyenkor áll fent az a sztori, ami itt is jellemző sok nőre, hogy előadják, hogy nem kellenek senkinek. (Te vagy a nők értelmesebb fele, aki felfogja a helyzetét és nem áll neki folyamatosan panaszkodni és gyerekes módon hárítani mindenféle felelősséget. Ezért gratula, több ilyen nő kéne! :D)


A valóságban persze kellenek. Igazából nincs olyan nő ismerősöm, akinél ne próbálkoztak volna teljesen vállalható pasik. Sőt, kifejezetten jók is. Ismerek egy lányt, akinek zsíros a haja, durván túlsúlyos, az arca egyáltalán nem szép, néha büdös és mégis tudok srácokat, akik próbálkoztak nála és pasija van. Ezek után miről beszélünk?

2019. máj. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Én 20 éves vagyok, kicsit sminkelem magam minden reggel, igényesen felöltözöm, mérnöknek tanulok az egyetemen, mosolygós vagyok stb, mégsem "állnak sorba" értem a férfiak. Sőt én azt tapasztaltam, ha jön szemben az utcán egy huszonéves srác meg se bámul :D 20/L
2019. máj. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Alapból elegendő nőnek lenni. Én úgy látom,hogy a csúnyább lányokra is akad bőven jelentkező (badoos tapasztalatok ahol a dagi lányokra is fizetni kell a dollárt ha rá akarsz írni) nemhogy ilyenre mint te mert a leírtak alapján főnyeremény vagy. Az igényes öltözködés és ápoltság pedig egy kevésbé dekoratív lányt is nagyon fel tud dobni főleg ha még jófej is mellé.
2019. máj. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az ritka, ha egy férfinek ez elég. Szerintem ha ezek együtt megvannak, de nem olyan csinos a nő, akkor veszett ügy , mert akkor eleve nem kezdeményeznek nála, így még sem tudja mutatni a többi értékét. Ha mégis osszejon vkivel, a férfi akkor sem fog soha olyan jól bánni a nővel. Hogy egy exemet idettem: rád minek vigyázzon az ember, nem vagy te egy viragszal, az emberek a szép dolgokat szoktak óvni, de veled legalább nem kell ezzel bajlódni.


Ja igen, és persze eltartani sem kell, mert magamat tartom el és a háztartást is magam vezetem, főzök stb. Mégsem voltam elég kedves senkinek sem ahhoz, hogy legalább jól banjanak velem (én szakítottam végül, amikor már nem bírtam, hogy megalaznak).

2019. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem ez a normális, de a külső tényleg fontos (sajnos). Az az első szűrű, amin vagy átesel, vagy nem. Persze edzéssel, sporttal, és egy kis igényességgel lehet érte tenni. Ha a külső rendben, és megvan a kölcsönös vonzalom, akkor jöhetnek a belső tényezők: pozitív gondolkodású legyen, életvidám, értelmes, céltudatos, jól kijöjjünk egymással, és legyen sok közös bennünk. Nyilván, ha belegondolsz, jobb olyannal ismerkedni aki mosolygós és vidám, mint aki negatív és depressziós.
2019. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Sokkal kevesebb kedves és értelmes nő van, mint csinos.


Ha ezzel kezdődnek a jó tulajdonságai, és mellé nem egy bányarém, akkor tényleg válogathat.

2019. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Igen,ennyi.

Férfiaknál ugyanez.


Öltözz jól, kicsit sportolj, tartsd el magad, legyél pozitív és céltudatos a munkában, hűséges és akarj családot.

De mint látod, ezek már szinte extrák.


A legtöbben az első két pontnál elhullanak.

2019. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!