Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak ertelme, h 35+ férfiak huszoneves baratnőről almodoznak?

Figyelt kérdés
Ők nem gondoljal h öregek ezeknek a csajoknak? Vagy ha lesz is le fogjak őket cserélni egy friatalabb kinezetűre?
2019. okt. 20. 14:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Amugy 25 -35 év parkapcsolat lehet h "jó " parkapcsolat olyan szempontbol h mindketto be van fegyelmezve. A pasi a tenyeren hordozza a nőt attol félve h nem lesz még 3gy ilyen nője,vagy h a nő nehogy lelepjen egy masik pasival,szerintem idosebb pasik remalma ez h attol rettegnek h a nő lefekszik mással.

A nő meg attól h nehez lesz jó egzosztenciaju ferfival osszejonni mert ugye a.jólét meg eletszinvonal.

Így a nő azt hiszi h a pasi onmagaert szereti,kozben meg csak a feszes testeerrt. A ficko meg azt hiszi h a nő onmagaert szereti,dehat a pénze meghatarozo.

2019. okt. 20. 15:56
 12/15 torkosborz ***** válasza:
Ez közelebb áll az igazsághoz. Kiegészíteném még azzal, hogy teljesen felesleges azon parázni, hogy megcsalt-e, vagy sem. Nagyon kevés olyan férfi van akit legalább egyszer neszarvaztak volna fel.Viszont nagyon sok aki nem tudja, vagy nem akarja elhinni... És úgy vélem ez fordítva is igaz... Ez a társadalmi szokás. Hazdhatunk magunknak, meg másoknak is erről, azonban ez a realítás.
2019. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Éltem együtt egy lánnyal majd 2 évig aki 12 évvel volt fiatalabb nálam, majd amikor lerakta a doktoriját belehabarodott egy nála fiatalabb srácba és szakított velem. Őszinte volt végig, még azt is elmondta amikor először találkoztak az egyetemen. Nem marasztaltam, legbelül tudtam, hogy ez benne van a pakliban. Azóta eltelt 3 év és csapong össze-vissza, mindig beleszeret egy fiatal srácba és 2-3 hónap után szakítás a vége. Tartjuk a kapcsolatot, mondhatni baráti a viszonyunk. Nekem komoly kapcsolatom van, lassan megházasodunk. A mostani párom és az exem ismerik egymást, ez elég furcsa, de kifejezetten jóba vannak. Minap valahogy szóba került az exem és a mostani párom annyit fűzött hozzá, hogy idővel megtanulja kiben bízhat és utána értékelni fogja mindazt amit mástól önként megkap.
2019. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

9-nek.



NAGY IGAZSÁGOT ÍRTÁL!!!


+1

2019. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amikor mi voltunk huszonévesek a hasonló korú lányok egy részének harmincas pasija volt.

Ez nem változott, csak annyi, hogy mi értük el azt a kort, vagy éppen már meg is haladtuk.

2019. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!