Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnek segíthet párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek segíthet párt találni egy erős külső változás?

Figyelt kérdés

Pl fogyás, nőies öltözködés, mindennapi sminkelés, frizuraváltás, stb.


Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?


2019. okt. 20. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig igénytelen voltál és összeszeded magad akkor mindenképp javítasz az esélyeiden. Viszont a társkeresésben a belső is számít. Ha az nincs rendben megette a fene az egészet.
2019. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen számít, ha ezzel növekszik az önbizalom.
2019. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy lelkiekben hogyan változol tőle. Én ismertem túlsúlyos nőt, aki imádnivaló, tréfálkozó, nyílt, kedves, őszinte stb. csaj volt, egyszerűen jó volt a társaságában. Lefogyott több, mint 30 kilót, és egyből jött a "ki vagyok, mi vagyok" életfelfogás, vissza sem köszönt az addigi jóbarátoknak, merthát ő már "különb", hisz több férfi fordult meg utánna, megnőtt az egó, "elmúlt" a humorérzéke, a kisugárzása teljesen gusztustalan nagyképű p_csává változott. Ha ez az ára, inkább maradj túlsúlyos, én azt mondom férfiként!
2019. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat: ledobtam az idegtől húsz kilót, hirtelen olyanok kezdtek köszöngetni ahol lakom, akikkel konkrétan rosszban voltam, és sosem bírtuk egymást.


De belül még mindig utálatos voltam, szóval semmivel sem lettem jobb, hogy csinosabb lettem. Max többen számításba vettek.

2019. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de úgy tapasztalom a környezetemben, és különböző újságokat olvasva, hogy igen.
2019. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenül igaz, ha előnyére változik.
2019. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván sokat segít, ha az ember igényesebb, formásabb, ápoltabb lesz. Ha eddig nem illett hozzád a frizurád, akkor sokat dobhat az összhatáson. A smink nem feltétlenül, vannak, akik jobban szeretik a természetességet, Ettől függetlenül egy igényesen kiszedett szemöldök, vagy egy szempillaspirál szintén sokat dob. De itt azért könnyű túlzásokba esni. A vastag vakolat a mindennapokban inkább ront, plusz ha eddig sose sminkeltél, akkor a komplexebb sminkeket nagy eséllyel elronthatod, ami inkább negatív. Nőies öltözködés nyilván, de azért ne keverjük a közönségessel, amikor minden kint van a kirakatban. A fogyás is előnyös, ha túlsúllyal küzdöttél előtte.

Viszont mindez, ahogy korábban írták, csak egy része a dolognak, mert ha időközben megsavanyodsz, flegma leszel, vagy más módon negatív tulajdonságokat szedsz magadra, az ugyanúgy ront.

2019. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!