Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az esetben, ha a baráti köröm helyes és előnyös, férfias külsővel megáldott pasik alkotják én pedig messze elmaradok tőlük küllem tekintetében?

Figyelt kérdés

Azon túlmenően, hogy nem vagyok vak, gyakran tapasztaltam e helyzet hátrányos voltát. Szórakozóhelyeken vagy bármilyen jellegű társaságban, gyakran előfordult, hogy tulajdonképpen figyelemre sem méltattak a nő tagok, mert velük voltak elfoglalva? Végig velük beszélgettek, hozzám csak illemből szóltak és természetesen csakis kurta válaszok formájában.


Értelemszerűen sokkal tapasztaltabbak mint én és önbizalom dolgában is jól állnak, ellentétben velem.


Szintén sarkalatos pont a megítélés. Sok olyan lánnyal előfordult már, hogy akiket én kifejezetten csinosnak találtam, ők azt mondták, hogy még bottal sem... Vagy egyáltalán nem vonzóak... Vagy facebookon történő ismerkedés során a közös képeink láttán, rögtön érdektelenné váltam, velük szemben.


Mit tehetnék? Ők a barátaim, de tisztában vagyok vele, hogy én soha nem leszek az ő szintjükön. Amúgy nagyon jó fejek meg segítőkészek, de a társaságukban vélhetően senkinél sem fogok labdába rúgni.


Egyébként vékony vagyok és az arcom inkább csúnyácska. Jóindulattal átlagosnak mondható.


Hetente 2-3 alkalommal focizom, mostanában hetente egyszer úszni is eljárok. A gyúrás gondolata egyre inkább érlelődik bennem, de ismerve a testem, kétlem, hogy érdemlegeset ki tudnék hozni belőle. Sem hízni, sem izmot nem tudok magamra pakolni.


Talán jobb volna, ha nem hozzájuk mérném magam? De valahol mégis frusztrál, hogy kevesebb vagyok, mint ők.


Szerintetek mit tehetnék annak érdekében, hogy mellettük labdába rúghassak?

Nem szeretném egy siránkozó rinyagép benyomását kelteni, de komolyan elvagyok bizonytalanodva.


24/f



2016. febr. 18. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy leírod, hogy ők "férfias" külsővel vannak megáldva, te pedig úgy érzed, hogy kilógsz a sorból.

Szerintem leírtak alapján nem igazán lehet megítélni ezeket a dolgokat, hiszen mindenkinek más az ízlése.

Inkább azzal van baj, hogy nincs önbizalmad és nagyon magadra veszed a dolgokat... próbáld meg az önbizalmadat növelni.:)

Ha van kedved beszélgetni, akkor meg nyugodtan írj.:)

2016. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányok között is megvan ez az érzés, ne aggódj. Én is sokáig voltam úgy, hogy a barátnőimmel mindig ismerkedni akartak a fiúj, velem meg sosem. Mondjuk ez kb. gimiben volt, azóta elég jól felhoztam magam, nem érzem, hogy annyira más szinten lennének.

Amúgy ha tényleg jó barátaid, akkor megkérheted, hogy segítsenek esetleg. Főleg olyan lányoknál, akik nekik amúgy sem tetszenek, de neked meg igen. Persze ne vegyék át tőled az irányítást, csak mint egy kis szárnysegéd legyenek max jelen. Vagy nem tudom, hogyan máshogy működhetne. Vagy pont az ellenkezője és nem az ő társaságukban próbálsz meg ismerkedni.

2016. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 2/2

Ezen is gondolkodtam már.

Igazából szégyellem, azt valahogy egy beismerő vallomásként fognám el, bár könnyen meglehet, hogy neked van igazad és ez volna a követendő módszer.

2016. febr. 18. 21:22
 4/4 Kisboltos ***** válasza:

Azt szeretném leszögezni, hogy izmosodni mindig lehet. Van, akinek nehezebben, de kellő akarattal, megfelelő étrend-edzés-pihenő kombinációval mindenki kihozhatja magából azt a formát, amire még csak nem is gondolt korábban.

Ugyanakkor fontos az a tény is, hogy ez még bőven kevés, hogy sikeres legyél. Sőt, én inkább azt mondanám, hogy nincs is rá szükség. Mondom ezt úgy, hogy én ezt az életstílust, ezt a mentalitást követem, tehát a forma megvan. Sokat beszéltem erről nőkről, és ez nem szempont, hidd el, mondhat bárki, amit akar.


Másodszor, az írásképedből kiderül, hogy nem vagy buta ember. A legtöbb kérdésre azért nem is szoktam válaszolni, mert szövegtanilag siralmas, helytelen.

Ebből két dolog is lejött. Számodra nem a megfelelő szellemi képességű nőkkel ismerkedsz, illetve rosszkor akarsz ilyen nő felé nyitni. Bulizni nem csak a buta lányok járnak, hanem a kikapcsolódni vágyó diplomás nők is.


Az pedig, hogy mellettük labdába rúghass, csak azon múlik, hogy fel tudsz-e építeni magadnak egy kiforrott személyiséget. Ahhoz meg idő kell, sok tapasztalat kíséretében. Szóval ne add fel. Ha nem jön a szerencse, menj annak elébe.

2016. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!