Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bajnak számít, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajnak számít, ha én nem akarom egy korombelivel végigjárni az albérlet-kuporgatás köröket huszonévesen, inkább csak idősebb, de gazdag férfiak érdekelnek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 00:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%

😅te se vagy a legelesebb kes a fiokban.


Baj? Attol fugg kinek. En speciel lesz.rom de semmire nem tartom a hozzad hasonlokat. Ezt barki meg tudja csinalni aki egy kicsit is csinos , nem nagy teljesitmeny. Ha te ennyire becsulod onmagad h azert d.gsz massal h eltartson hajra ,vegulis csak egy pasi k_rvaja vagy . 😅

2019. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hajajajj! Az élet egy vadállat, én mondom nektek. Nem is az a gond, hogy dolgozni kell, végülis jó kis munkám lesz, cska hát hogy az ott megkeresett pénzt nem csak szórakozásra kell költeni. Na, az már baj! Mindegy, még van egy kis időm addig, remélem, mégsem lesz gond. :D
2019. okt. 21. 00:43
 13/30 anonim ***** válasza:
90%

"amikor kidob a gazdag palid. "


Még kidobnia sem kell. Hiszen 20-30 évvel előbb fog meghalni.

2019. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ez jó volt!
2019. okt. 21. 00:47
 15/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem baj.A legtöbb nő így gondolkodik,csak ők nem néznek olyan jól hogy gazdag balikjuk legyen.Te legalább őszinte vagy,és a könnyebbik utat választod.
2019. okt. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Savlekotő ***** válasza:
79%
Pénzért szopáshoz jó gyomor is kell.. Nem csoda h minden nőt kvának néznek,a fajtátok miatt a tisztességest is pénzéhes ltyónak nézik..
2019. okt. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Savlekotő ***** válasza:
67%
Anyukádtól láttad amúgy a tippet?
2019. okt. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Húúúha, azt írjam, hogy a tiédtől, ugye? Hihihi, te kis huncut!
2019. okt. 21. 01:28
 19/30 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nekem speciel nem baj.
2019. okt. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
56%

Ha okosan csinálod és tényleg spórolsz közben, még jól is kijöhetsz belőle, ha esetleg elhagy.

Amúgy meg a realitás az az, hogy el sem fog hagyni.

Ugyanis amikor összejöttök, ő mondjuk 40 körül van, szóval kb. utolsó esély fiatal szép csajra, amikor megunna, akkor már 50 fele jár, nem hinném, hogy akkor már lenne lehetősége lecserélnie + a pasiknál a fix.pna nagy hatalom.

2019. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!