Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már a Badoo-n, hogy nagyon sok idősebb nőnél az van kiírva, hogy "Együttélés: szülőkkel"?

Figyelt kérdés

Sok harmincas nőnél is ez van kiírva az adatlapon, ahogy a Badoo felhozatalát böngésztem. Ezek után érthetetlen, miért várják el, hogy egy férfi éljen külön, legyen lakása, mikor a jelek szerint ők sem tudják ezt felmutatni.


Hogy látjátok ezt? Ugye, hogy felháborító?



2017. szept. 2. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem Badoo-zok azt se tudom mi az de arra emlékszem hogy szidták sokan. A kérdésre: a nők ilyenek de az élet visszarántja majd őket a földre
2017. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
A nok a testuket adjak a kapcsolatba, a ferfiak meg a penzt. Egy nonel ezert nem gaz ha a szulokkel lakik.
2017. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A badoo szexpartner kereső,te kis idiòta...
2017. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam fent Badoon, egy nagy rakás szemét az egész, viszont nőként nem a nők adatlapját nézegettem, hanem a férfiakét. Szóval nem tudom, mi a helyzet ilyen téren a nőkkel. Egyébként pedig nem lep meg. Én is elmúltam már 30, mikor külön költöztem. Miért? Mert albérletre nem akartam fizetni, saját lakásra meg addigra jött össze a pénz. Nem mindenki örököl, tesznek alá lakást 18 éves korára...


Úgy vagyok vele, ha valaki azért lakik a szülőkkel, mert gyűjt, az nem gáz, és az sem gáz, ha erre egyéb nyomós oka van, hogy együtt éljenek, sőt, az sem gáz, ha az ő családjukban működik a többgenerációs családmodell, ritka, de van ilyen is. Az a gáz, ha egy felnőtt a szülőkkel lakik, kiszolgáltatja magát, és el is veri a pénzét, esetleg nem is dolgozik.


Ismertem olyan nőt, aki bár a szüleivel él, de gyakorlatilag ő a főkereső, tehát nem a szülei tartják el őt, hanem ő a szüleit (apja részben, anyja teljesen le van százalékolva). Ilyen is van.


Volt egy nagynéném, aki kis megszakítással élete végéig a szülei házában élt, elvált a férjétől, miután megromlott a házasság (a férje nem tudta feldolgozni egy munkahelyi sérelmét és alkoholista lett, nem tudott talpra állni, agresszívvé vált), és a nagynéném a két lányával a szüleihez költözött vissza, segített a szüleinek, amiben tudott, nagyapám élt tovább, ez a nagynéném viselte gondját haláláig. Ilyen is van.


Apám egyik bátyja a családjával évekig panelben élt, de sikerült összegyűjteni annyit, hogy kertes házba költözhettek, aztán építkezésbe kezdtek, többgenerációssá bővítették a házat, földszint, pince, plusz két emelet, mindegyik emelet egy külön kis lakásnak felel meg, a két gyerek ott maradt, a házastársaik ide költöztek hozzájuk, ide lettek nekik is gyerekeik, családi vállalkozásuk is van, ez is összeköti őket, nagybátyám már megél, évekkel ezelőtt meghalt rákban, de a család továbbra is ott él békességben a nagy házban, és nekik ez így jó.

2017. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"nagybátyám már megél" - Bocsánat, valamiért ez ment el, pedig nem ezt írtam. Szóval így helyes: "nagybátyám már nem él"
2017. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Na most felnőtt emberek nem akarnak évekig randizgatni vagy a szülőknél összeköltözni, tehát ha már 30 évesen az egyiknek nem jött össze az élet, legalább a másiknak jöjjön össze, mert ha két szerencsétlen összeáll, abból csak szenvedés lesz.
2017. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy gagyi az egész oldal.
2017. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem senki nem szólt meg azért, hogy a szüleimmel élek. Idősebbek, én viszem a háztartás döntő részét. Nagyon sok munkám van benne.

Amúgy én badoon találtam meg a párom.

2017. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 29/N vagyok. Sajnos álláskereső, nincs sok pénzem meg ugye folyamatos keresetem sem, hogy egy saját lakást megtudjak venni, fent tudjak tartani. Szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom. Nagyon jól kijövök velük, szeretek velük lenni, programokat csinálni, ide oda menni. Szerencsére Édesapámnak van egy saját cége ahol ő az ügyvezető igazgató, Édesanyám is egy nagy cégnél dolgozott, Ő most már nyugdíjas, 40 éves munkaviszonnyal a háta mögött elment nyugdíjba. Apám is már nyugdíjas de ő nyugdíj mellett dolgozik mert a céget nem hagyhatja magára. Van barátom Ő is a szüleivel lakik. Ő dolgozik. Én úgy gondolom, hogy különköltözni majd a barátommal szeretnék egy saját lakásba vagy egy házba, addig feleslegesnek érzem, hogy szüleimtől elköltözzek egyedül. Már 8 éve és 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal.
2017. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!